App Store Google Play

Смертельний перехід у Дніпрі: народна стежка, яка наражає пішоходів на небезпеку

22.07.2017 13:30
Смертельний перехід у Дніпрі: народна стежка, яка наражає пішоходів на небезпеку

Вчора, 21 липня, у Дніпрі жителі будинку на вулиці Лазаряна 9 вийшли на чергове зібрання, щоб відстояти пішохідний перехід, на якому загинула дитина та доросла жінка. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Ми не хочемо наступних жертв. Більше 50 років тут знаходився перехід, через який зараз всі продовжують ходити» - розповіла місцева мешканка.

Зі слів патрульних, відповідний знак для пішоходів прибрали ще в 2013 року, а розмітка, нанесена жителями вулиці крейдою, не дійсна.

Мешканці стверджують, що в міськраді їм пообіцяли відновити перехід у вересні. Натомість нещодавно комунальники перерили асфальт, аби люди не змогли там пройти.

Люди обурені та переконують, що кожного дня дорогу в цьому місці переходять студенти та пенсіонери. Офіційний перехід, який розміщується трохи далі, незручний саме для літніх людей, адже там розміщена висока сходинка. Також після дощу вода розливається з обох сторін вулиці, а взимку це призводить до ожеледиці.

«Це народна стежка, яка буде лише провокувати людей наражати себе на небезпеку», - вважає жінка-учасниця зібрання.

Доки тривали збори, через власноруч нанесену зебру дорогу переходили студенти та жителі містечка ДНУЗТ. Поліцейські зазначили, що це порушення правил дорожньої безпеки, а відповідальність за власне життя несе кожна особа особисто.

Патрульні порадили невдоволеним жителям звертатися до міської влади, а також в управління безпеки дорожнього руху міста.

Для того, щоб показати, що місцеві жителі неправі, вишли активісти, на транспарантах яких зазначалось: «Ми за культуру пішоходів».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...