App Store Google Play

Смертельний перехід у Дніпрі: народна стежка, яка наражає пішоходів на небезпеку

22.07.2017 13:30
Смертельний перехід у Дніпрі: народна стежка, яка наражає пішоходів на небезпеку

Вчора, 21 липня, у Дніпрі жителі будинку на вулиці Лазаряна 9 вийшли на чергове зібрання, щоб відстояти пішохідний перехід, на якому загинула дитина та доросла жінка. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Ми не хочемо наступних жертв. Більше 50 років тут знаходився перехід, через який зараз всі продовжують ходити» - розповіла місцева мешканка.

Зі слів патрульних, відповідний знак для пішоходів прибрали ще в 2013 року, а розмітка, нанесена жителями вулиці крейдою, не дійсна.

Мешканці стверджують, що в міськраді їм пообіцяли відновити перехід у вересні. Натомість нещодавно комунальники перерили асфальт, аби люди не змогли там пройти.

Люди обурені та переконують, що кожного дня дорогу в цьому місці переходять студенти та пенсіонери. Офіційний перехід, який розміщується трохи далі, незручний саме для літніх людей, адже там розміщена висока сходинка. Також після дощу вода розливається з обох сторін вулиці, а взимку це призводить до ожеледиці.

«Це народна стежка, яка буде лише провокувати людей наражати себе на небезпеку», - вважає жінка-учасниця зібрання.

Доки тривали збори, через власноруч нанесену зебру дорогу переходили студенти та жителі містечка ДНУЗТ. Поліцейські зазначили, що це порушення правил дорожньої безпеки, а відповідальність за власне життя несе кожна особа особисто.

Патрульні порадили невдоволеним жителям звертатися до міської влади, а також в управління безпеки дорожнього руху міста.

Для того, щоб показати, що місцеві жителі неправі, вишли активісти, на транспарантах яких зазначалось: «Ми за культуру пішоходів».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...