App Store Google Play

Дніпряни провели джазовий вечір на Пірсі

22.07.2017 15:45
Дніпряни провели джазовий вечір на Пірсі

Вчора, 21 липня, у Дніпрі на Фестивальний причал відбувся фінал джазу на Пірсі, який відкриває «Джаз на Дніпрі-2017». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Першими виступила група «Кредо», яку обирало журі напередодні вечора. Вони виконували власні композиції, а також імпровізували на класичні мотиви.
Глядачів зібралось чимало, серед них молодь, яка заполонила сходинки навколо кулі бажань на Фестивальному причалі. Справжні поціновувачі джазу наблизились впритул до сцени.

«Приємною несподіванкою було побачити моїх знайомих джаз-музикантів в якості учасників вечора. Вони молоді та стильні, от тепер зможуть виконати власні композиції для дніпрян», - розповіла гостя заходу – студентка Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Вікторія.

«Ми сьогодні зібралися з друзями, нам важлива атмосфера заходу. Також цікаво дізнатись, хто саме таємний гість концерту», - розповів офіціант з Дніпра Євген.

Родзинкою вечора став виступ американської співачки Ніколь Ліч, яка зачарувала всіх присутніх наприкінці заходу – майже одночасно з настанням ночі.

Нагадаємо, що напередодні до Дніпра прибули світові зірки - учасники Міжнародного фестивалю «Джаз на Дніпрі-2017».

22 та 23 липня на Монастирському острові проходитиме фестиваль «Джаз на Дніпрі-2017».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...