App Store Google Play

Замість відновлення розмітки на кривавому переході комунальники перерили асфальт

21.07.2017 08:00
Замість відновлення розмітки на кривавому переході  комунальники перерили асфальт

Вчора, 20 липня, на смертельному переході проспекту Гагаріна, де за останній час автівки неодноразово збивали людей, комунальники перерили асфальт. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Протягом останніх місяців на ділянці дороги біля ДНУ ім. О. Гончара сталося декілька страшних аварій за участі дітей та дорослих.

Місце, де люди переходили дорогу, не обладнане ані пішохідним переходом, ані знаками. Але залишки колишньої розмітки досі видно. Патрульні зазначали, що за правилами вона недійсна, адже її практично не видно. Попри страшні ДТП на цій ділянці люди продовжували переходити дорогу, адже саме цей перехід є найзручнішим, бо знаходиться біля університету, прилеглих будинків та школи.

Замість того, аби накреслити розмітку та відновити пішохідний перехід, комунальники перерили асфальт, аби люди не змогли там пройти.

"Я не розумію, чому треба переривати дорогу. За 300 метрів є перехід, яким ніхто не користується. А тут він просто необхідний. Краще б ці гроші, які витратили на цей процес, витратили на розмітку", - зазначила жителька Алла.

Люди обурені та не збираються відступати. Вони неодноразово власноруч крейдою креслили розмітку, писали петицію та зверталися до місцевої влади.

"Ми будемо відстоювати свій перехід. Сьогодні влаштовуємо чергове зібрання. Будемо шукати варіанти рішення питання", - зазначила Алла.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...