App Store Google Play

Замість відновлення розмітки на кривавому переході комунальники перерили асфальт

21.07.2017 08:00
Замість відновлення розмітки на кривавому переході  комунальники перерили асфальт

Вчора, 20 липня, на смертельному переході проспекту Гагаріна, де за останній час автівки неодноразово збивали людей, комунальники перерили асфальт. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Протягом останніх місяців на ділянці дороги біля ДНУ ім. О. Гончара сталося декілька страшних аварій за участі дітей та дорослих.

Місце, де люди переходили дорогу, не обладнане ані пішохідним переходом, ані знаками. Але залишки колишньої розмітки досі видно. Патрульні зазначали, що за правилами вона недійсна, адже її практично не видно. Попри страшні ДТП на цій ділянці люди продовжували переходити дорогу, адже саме цей перехід є найзручнішим, бо знаходиться біля університету, прилеглих будинків та школи.

Замість того, аби накреслити розмітку та відновити пішохідний перехід, комунальники перерили асфальт, аби люди не змогли там пройти.

"Я не розумію, чому треба переривати дорогу. За 300 метрів є перехід, яким ніхто не користується. А тут він просто необхідний. Краще б ці гроші, які витратили на цей процес, витратили на розмітку", - зазначила жителька Алла.

Люди обурені та не збираються відступати. Вони неодноразово власноруч крейдою креслили розмітку, писали петицію та зверталися до місцевої влади.

"Ми будемо відстоювати свій перехід. Сьогодні влаштовуємо чергове зібрання. Будемо шукати варіанти рішення питання", - зазначила Алла.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...