App Store Google Play

Вантажівкам з кар'єру заборонили їздити вулицею на околиці Дніпра

21.07.2017 11:20
Вантажівкам з кар'єру заборонили їздити вулицею на околиці Дніпра

Рішенням виконавчого комітету Дніпровської міської ради 18 липня вулицю у Чаплях закрили для проїзду вантажного транспорту. Про це йдеться у відповідному документі, оприлюднене на офіційному сайті міської ради, передає Дніпроград.

Виконавчий комітет заборонив проїзд вантажівок вулицею Халхінгольською у житловому масиві Чаплі, який знаходиться на околиці Дніпра. Заборона була введена через численні скарги місцевих мешканців на руйнування дорожнього покриття вантажним транспортом.

"КП "Дніпродорсервіс" має встановити відповідні дорожні знаки. Управлінню патрульної поліції рекомендовано установити контроль за дотриманням водіями вимог відпвідно рішення. Департамент з питань місцевого самоврядування має проінформувати населення міста про заборону руху", - йдеться у рішенні.

Нагадаємо, ТОВ «Любимівський кар'єр» - підприємство з виробництва щебню, включає в себе запаси і виробничі потужності Любимівського і Чаплинського кар'єрів, що містять 18 млн. м3 запасів з максимальною річним видобутком 780 тис. м3 на рік. 

При проведенні підривних робіт інтенсивність сейсмічних і ударних повітряних хвиль настільки потужна, що приватна забудова, яка знаходиться через ріку Шиянка, зазнає постійного деструктивного впливу та викликає пошкодження будинків.

Окрім нескінченного гуркоту дробильних установок, люди потерпають і від караванів вантажівок. Фури зі щебенем курсують через головну вулицю мікрорайону від 6:00 ранку і до вечора. Вібрації від 60-тонних вантажівок будинки вже не витримують. Міські мешканці неоднорозово зверталися до представників поліції та міської влади з проханням урегулювати це питання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...