App Store Google Play

Вантажівкам з кар'єру заборонили їздити вулицею на околиці Дніпра

21.07.2017 11:20
Вантажівкам з кар'єру заборонили їздити вулицею на околиці Дніпра

Рішенням виконавчого комітету Дніпровської міської ради 18 липня вулицю у Чаплях закрили для проїзду вантажного транспорту. Про це йдеться у відповідному документі, оприлюднене на офіційному сайті міської ради, передає Дніпроград.

Виконавчий комітет заборонив проїзд вантажівок вулицею Халхінгольською у житловому масиві Чаплі, який знаходиться на околиці Дніпра. Заборона була введена через численні скарги місцевих мешканців на руйнування дорожнього покриття вантажним транспортом.

"КП "Дніпродорсервіс" має встановити відповідні дорожні знаки. Управлінню патрульної поліції рекомендовано установити контроль за дотриманням водіями вимог відпвідно рішення. Департамент з питань місцевого самоврядування має проінформувати населення міста про заборону руху", - йдеться у рішенні.

Нагадаємо, ТОВ «Любимівський кар'єр» - підприємство з виробництва щебню, включає в себе запаси і виробничі потужності Любимівського і Чаплинського кар'єрів, що містять 18 млн. м3 запасів з максимальною річним видобутком 780 тис. м3 на рік. 

При проведенні підривних робіт інтенсивність сейсмічних і ударних повітряних хвиль настільки потужна, що приватна забудова, яка знаходиться через ріку Шиянка, зазнає постійного деструктивного впливу та викликає пошкодження будинків.

Окрім нескінченного гуркоту дробильних установок, люди потерпають і від караванів вантажівок. Фури зі щебенем курсують через головну вулицю мікрорайону від 6:00 ранку і до вечора. Вібрації від 60-тонних вантажівок будинки вже не витримують. Міські мешканці неоднорозово зверталися до представників поліції та міської влади з проханням урегулювати це питання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...