App Store Google Play

Вантажівкам з кар'єру заборонили їздити вулицею на околиці Дніпра

21.07.2017 11:20
Вантажівкам з кар'єру заборонили їздити вулицею на околиці Дніпра

Рішенням виконавчого комітету Дніпровської міської ради 18 липня вулицю у Чаплях закрили для проїзду вантажного транспорту. Про це йдеться у відповідному документі, оприлюднене на офіційному сайті міської ради, передає Дніпроград.

Виконавчий комітет заборонив проїзд вантажівок вулицею Халхінгольською у житловому масиві Чаплі, який знаходиться на околиці Дніпра. Заборона була введена через численні скарги місцевих мешканців на руйнування дорожнього покриття вантажним транспортом.

"КП "Дніпродорсервіс" має встановити відповідні дорожні знаки. Управлінню патрульної поліції рекомендовано установити контроль за дотриманням водіями вимог відпвідно рішення. Департамент з питань місцевого самоврядування має проінформувати населення міста про заборону руху", - йдеться у рішенні.

Нагадаємо, ТОВ «Любимівський кар'єр» - підприємство з виробництва щебню, включає в себе запаси і виробничі потужності Любимівського і Чаплинського кар'єрів, що містять 18 млн. м3 запасів з максимальною річним видобутком 780 тис. м3 на рік. 

При проведенні підривних робіт інтенсивність сейсмічних і ударних повітряних хвиль настільки потужна, що приватна забудова, яка знаходиться через ріку Шиянка, зазнає постійного деструктивного впливу та викликає пошкодження будинків.

Окрім нескінченного гуркоту дробильних установок, люди потерпають і від караванів вантажівок. Фури зі щебенем курсують через головну вулицю мікрорайону від 6:00 ранку і до вечора. Вібрації від 60-тонних вантажівок будинки вже не витримують. Міські мешканці неоднорозово зверталися до представників поліції та міської влади з проханням урегулювати це питання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...