App Store Google Play

Вантажівкам з кар'єру заборонили їздити вулицею на околиці Дніпра

21.07.2017 11:20
Вантажівкам з кар'єру заборонили їздити вулицею на околиці Дніпра

Рішенням виконавчого комітету Дніпровської міської ради 18 липня вулицю у Чаплях закрили для проїзду вантажного транспорту. Про це йдеться у відповідному документі, оприлюднене на офіційному сайті міської ради, передає Дніпроград.

Виконавчий комітет заборонив проїзд вантажівок вулицею Халхінгольською у житловому масиві Чаплі, який знаходиться на околиці Дніпра. Заборона була введена через численні скарги місцевих мешканців на руйнування дорожнього покриття вантажним транспортом.

"КП "Дніпродорсервіс" має встановити відповідні дорожні знаки. Управлінню патрульної поліції рекомендовано установити контроль за дотриманням водіями вимог відпвідно рішення. Департамент з питань місцевого самоврядування має проінформувати населення міста про заборону руху", - йдеться у рішенні.

Нагадаємо, ТОВ «Любимівський кар'єр» - підприємство з виробництва щебню, включає в себе запаси і виробничі потужності Любимівського і Чаплинського кар'єрів, що містять 18 млн. м3 запасів з максимальною річним видобутком 780 тис. м3 на рік. 

При проведенні підривних робіт інтенсивність сейсмічних і ударних повітряних хвиль настільки потужна, що приватна забудова, яка знаходиться через ріку Шиянка, зазнає постійного деструктивного впливу та викликає пошкодження будинків.

Окрім нескінченного гуркоту дробильних установок, люди потерпають і від караванів вантажівок. Фури зі щебенем курсують через головну вулицю мікрорайону від 6:00 ранку і до вечора. Вібрації від 60-тонних вантажівок будинки вже не витримують. Міські мешканці неоднорозово зверталися до представників поліції та міської влади з проханням урегулювати це питання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...