App Store Google Play

У санаторії Бердянська масово отруїлись діти учасників війни з Дніпра: Гройсман доручив вжити заходів

21.07.2017 12:20
У санаторії Бердянська  масово отруїлись діти учасників війни з Дніпра: Гройсман доручив вжити заходів

Вчора, 20 липня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив вжити заходів за фактом масового отруєння у Бердянську дітей учасників військових дій з Дніпропетровщини. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на інформаційне агентство «Іnterfax-Україна».

«Прошу невідкладно вжити заходів за фактом масового отруєння дітей в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Лазурний» у Бердянську, - цитує прес-служба Кабміну текст доручення глави уряду.

Повідомлення стосується профільних відомств, включаючи Міністерство внутрішніх справ. Про результати перевірки доручено проінформувати Кабінет міністрів.

Директор санаторію повідомила, що захворіли 24 дитини. Пізніше в Запорізькій облдержадміністрації повідомили, що 30 дітей з ознаками харчового отруєння госпіталізовані.

У санаторії відпочивали діти учасників військових дій з Дніпропетровської області. В управлінні поліції Бердянська зазначили, що зафіксовано 246 випадків отруєння.

Згідно з офіційним коментарем, розміщеному вчора на сайті Бердянської міськради, дитячий заклад санаторного типу «Лазурний» не має дозволу на роботу і проведення оздоровлення та відпочинку дітей. Робоча комісія обстежила заклад 22 червня, а  також 7, 14, 17 і 19 липня. В результаті було виявлено невідповідність закладу вимогам чинного законодавства в сфері організації дитячого оздоровлення.

«Станом на 19 липня було виявлено 261 дитину. Під час розмови діти скаржилися на некомфортне перебування і неякісне харчування. Керівництву було рекомендовано вивезти дітей до повного усунення недоліків», - йдеться в повідомленні міськради.

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області з гострою кишковою інфекцією госпіталізовано четверо дітей віком 5, 9 та 10 років, які відпочивали у санаторії ТОВ «Санаторій «Курорт Орлівщина», ще одну дитину госпіталізовано з діагнозом «ГРВІ. Реактивний панкреатит, ацетономічний синдром».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...