App Store Google Play

У санаторії Бердянська масово отруїлись діти учасників війни з Дніпра: Гройсман доручив вжити заходів

21.07.2017 12:20
У санаторії Бердянська  масово отруїлись діти учасників війни з Дніпра: Гройсман доручив вжити заходів

Вчора, 20 липня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив вжити заходів за фактом масового отруєння у Бердянську дітей учасників військових дій з Дніпропетровщини. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на інформаційне агентство «Іnterfax-Україна».

«Прошу невідкладно вжити заходів за фактом масового отруєння дітей в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Лазурний» у Бердянську, - цитує прес-служба Кабміну текст доручення глави уряду.

Повідомлення стосується профільних відомств, включаючи Міністерство внутрішніх справ. Про результати перевірки доручено проінформувати Кабінет міністрів.

Директор санаторію повідомила, що захворіли 24 дитини. Пізніше в Запорізькій облдержадміністрації повідомили, що 30 дітей з ознаками харчового отруєння госпіталізовані.

У санаторії відпочивали діти учасників військових дій з Дніпропетровської області. В управлінні поліції Бердянська зазначили, що зафіксовано 246 випадків отруєння.

Згідно з офіційним коментарем, розміщеному вчора на сайті Бердянської міськради, дитячий заклад санаторного типу «Лазурний» не має дозволу на роботу і проведення оздоровлення та відпочинку дітей. Робоча комісія обстежила заклад 22 червня, а  також 7, 14, 17 і 19 липня. В результаті було виявлено невідповідність закладу вимогам чинного законодавства в сфері організації дитячого оздоровлення.

«Станом на 19 липня було виявлено 261 дитину. Під час розмови діти скаржилися на некомфортне перебування і неякісне харчування. Керівництву було рекомендовано вивезти дітей до повного усунення недоліків», - йдеться в повідомленні міськради.

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області з гострою кишковою інфекцією госпіталізовано четверо дітей віком 5, 9 та 10 років, які відпочивали у санаторії ТОВ «Санаторій «Курорт Орлівщина», ще одну дитину госпіталізовано з діагнозом «ГРВІ. Реактивний панкреатит, ацетономічний синдром».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...