App Store Google Play

У Дніпрі пройде масштабна конференція присвячена проблемам алкоголізму, наркоманії і ігроманії

21.07.2017 16:20
У Дніпрі пройде масштабна конференція присвячена проблемам алкоголізму, наркоманії і ігроманії

Сьогодні, у медіа-центрі "Інформатор" організатори проекту "Міжнародної антинаркотичної асоціації" розповіли про конференцію, яка направлена на боротьбу з алкоголізмом, наркоманією і ігроманією. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

"Міжнародна антинаркотична асоціація" існує вже 15 років, у Дніпрі вона працює вже восьмий рік. Ця організація займається пропагандою здорового життя. 

"У Дніпрі пройде конференція, метою якої є висвітлити проблеми наркоманії, алкоголізму і ігроманії, так як ці захворювання зараз прогресують. І ми хочемо висвітлити цю проблему, і долучити міські організації і міські органи влади до вирішення цього питанні", - зазначив керівник Міжнародної Антинаркотичної організації Антон Говрас. 

Під час заходу організатори мають намір обєднати всі сили для боротьби з наркоманією, алкоголізмом і ігроманією. 

"На виликий жаль, ці проблеми дуже гострі. І судячи з досліджень, які ми проводимо, з кожним роком все раніше і раніше населення починає вживати наркотики, алкоголь і грати в ігри, - розповіла директор Дніпровського міського центру соціальних служб для сімей, дітей і молоді Наталія Божко, - Ми охопили дуже багато освітніх закладів, і було більше 150 заходів, які були направлені на профілактику серед молоді".

На сьогоднішній день, серед наркотиків домінують психотропні речовини, такі як амфітамін, курильні суміші, гашиш та ін. І зараз, згідно із статистикою, наркоманія молодіє, тобто клубні наркотики зараз користуються популярністю. 

"Наші волонтери виходять на вулицю, з балонами барви, і зафарбовують всю інформацію, через яку розповсюджують наркотики. Через інтернет зараз складно вичислити їх розповсюдження, також так можуть продавати не спражні наркотики, а зовсім щось інше. Цим займається кіберполіція", - розповів координатор Міжнародної Антинаркотичної асоціації Макаров. 

Робота проходить у три етапи:

  • 1 етап - адаптаційний;
  • 2 етап - інтеграційний;
  • 3 етап - стабілізаційний.

Велика увага приділяється профілактиці зриву і роботі з психоемоційним станом. 

Конференція пройде 25 липня у міській бібліотеці. З 10 до 11 буде регістрація. І з 11-ої до трьох буде проходити сама конференція.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...