App Store Google Play

У Дніпрі пройде масштабна конференція присвячена проблемам алкоголізму, наркоманії і ігроманії

21.07.2017 16:20
У Дніпрі пройде масштабна конференція присвячена проблемам алкоголізму, наркоманії і ігроманії

Сьогодні, у медіа-центрі "Інформатор" організатори проекту "Міжнародної антинаркотичної асоціації" розповіли про конференцію, яка направлена на боротьбу з алкоголізмом, наркоманією і ігроманією. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

"Міжнародна антинаркотична асоціація" існує вже 15 років, у Дніпрі вона працює вже восьмий рік. Ця організація займається пропагандою здорового життя. 

"У Дніпрі пройде конференція, метою якої є висвітлити проблеми наркоманії, алкоголізму і ігроманії, так як ці захворювання зараз прогресують. І ми хочемо висвітлити цю проблему, і долучити міські організації і міські органи влади до вирішення цього питанні", - зазначив керівник Міжнародної Антинаркотичної організації Антон Говрас. 

Під час заходу організатори мають намір обєднати всі сили для боротьби з наркоманією, алкоголізмом і ігроманією. 

"На виликий жаль, ці проблеми дуже гострі. І судячи з досліджень, які ми проводимо, з кожним роком все раніше і раніше населення починає вживати наркотики, алкоголь і грати в ігри, - розповіла директор Дніпровського міського центру соціальних служб для сімей, дітей і молоді Наталія Божко, - Ми охопили дуже багато освітніх закладів, і було більше 150 заходів, які були направлені на профілактику серед молоді".

На сьогоднішній день, серед наркотиків домінують психотропні речовини, такі як амфітамін, курильні суміші, гашиш та ін. І зараз, згідно із статистикою, наркоманія молодіє, тобто клубні наркотики зараз користуються популярністю. 

"Наші волонтери виходять на вулицю, з балонами барви, і зафарбовують всю інформацію, через яку розповсюджують наркотики. Через інтернет зараз складно вичислити їх розповсюдження, також так можуть продавати не спражні наркотики, а зовсім щось інше. Цим займається кіберполіція", - розповів координатор Міжнародної Антинаркотичної асоціації Макаров. 

Робота проходить у три етапи:

  • 1 етап - адаптаційний;
  • 2 етап - інтеграційний;
  • 3 етап - стабілізаційний.

Велика увага приділяється профілактиці зриву і роботі з психоемоційним станом. 

Конференція пройде 25 липня у міській бібліотеці. З 10 до 11 буде регістрація. І з 11-ої до трьох буде проходити сама конференція.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...