App Store Google Play

Суддя, який відмовився судити терористів ЛНР, має бути покараний, - правозахисник

21.07.2017 13:00
Суддя, який відмовився судити терористів ЛНР, має бути покараний, - правозахисник

Правозахисники прагнуть домогтися покарання для судді Бабушкінського райсуду Дніпра Андрія Леонова, який 20 липня заявив собі самовідвід, щоб не розпочинати судове засідання відносно осіб, причетних до загибелі десантників та екіпажу ІЛ-76. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку адвоката Віталія Погосяна у Facebook.

Зі слів Віталія Погосяна, з 13 по 14 червня 2014 року, крім 40 десантників та 9 членів екіпажу, загинуло ще троє військовослужбовців ЗСУ та 15 отримали поранення. Згідно з офіційними даним їх кількість сягає 300, але скільки осіб вижили невідомо.

«Сьогодні знов загиблі та поранені. Режими тиші та Мінські домовленості не діють. Судді відмовляються виконувати свої професійні обов`язки, вигадуючи не передбачені діючим законодавством підстави», - йдеться у дописі.

Правозахисник зазначив, що з 2014 року судді Бабушкінського районного суду Дніпра постійно відзначаються - то учасників Майдану протягом ночі кидали безпідставно за грати, то корупціонерів виправдовували і тікали вночі з суду. Їх діяльність також позначилась «віджиманням» нерухомості, судовими рішеннями, що висловлювали суб`єктивну думку щодо подій в країні.

За самовідвід, що призвів до неможливості розпочати судове засідання відносно осіб, причетних до загибелі десантників та екіпажу ІЛ-76, на суддю буде направлено відповідну заяву.

«Щось не зрозуміло, чи місце розташування суду не зовсім вдале, чи відбір суддів здійснюється таким чином, що одіозність зашкалює. Не допомагає навіть наявність кримінальних проваджень. Добилися вироку відносно генерала, доб`ємо і стосовно суддів, які не хочуть працювати», - переконаний Віталій Погосян.

Нагадаємо, що вчора, 20 липня, відбулось підготовче судове засідання по справі за обвинуваченням Ігоря Плотницького, Андрія Патрушева та Олексія Гуреєва, які обвинувачуються по ч. 3 ст. 258 КК України – терористичний акт. Тиждень тому справу було передано зі Сватівського районного суду Луганської області до Бабушкінського райсуду Дніпра. Втім, під час судового засідання суддя  Андрій Леонов заявив собі самовідвід.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...