App Store Google Play

Pizza Veterano презентувала проект нового літнього майданчика

21.07.2017 10:40
Pizza Veterano презентувала проект нового літнього майданчика

Власник дніпровської  Pizza Veterano Андрій Сарвіра презентував проект  нового літнього майданчика закладу.

Як відомо, попередній майданчик згорів у ніч на 9 липня.

«Дякуючи "Бюро архітектури і дизайну GRIGO" маємо проект нового майданчика»,  - написав Сарвіра в своєму Фейсбук, додавши фото майбутнього об’єкту.

Навколо попереднього майданчика було багато розмов, та й справді, зовнішній вигляд був не дуже, зізнається Андрій Сарвіра.

«Особисто мені подобається те, що вийшло в хлопців з бюро, тепер залишилось його лише втілити в життя», - написав ветеран АТО.

При цьому, пішохідна зона біля піцерії стала трошки ширшою і без стрибаючих бордюрів – замість колишніх 1,8 метра, вона становитиме 2,2 метра, що не завдасть жодних незручностей пішоходам.

Маскувальні сітки, шеврони та іншу військову атрибутику автори проекту залишили для приміщення,  а з вулиці, враховуючі, що це цивільний простір вирішили зробити більш м' яко і відійшли від мілітарної теми.

Нагадаємо, що вже 22 липня з 11:00 і до останннього клієнта в Pizza Veterano  працюватимуть волонтери АРМИЯ SOS , які "зароблятимуть" кошти для наших воїнів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...