App Store Google Play

Pizza Veterano презентувала проект нового літнього майданчика

21.07.2017 10:40
Pizza Veterano презентувала проект нового літнього майданчика

Власник дніпровської  Pizza Veterano Андрій Сарвіра презентував проект  нового літнього майданчика закладу.

Як відомо, попередній майданчик згорів у ніч на 9 липня.

«Дякуючи "Бюро архітектури і дизайну GRIGO" маємо проект нового майданчика»,  - написав Сарвіра в своєму Фейсбук, додавши фото майбутнього об’єкту.

Навколо попереднього майданчика було багато розмов, та й справді, зовнішній вигляд був не дуже, зізнається Андрій Сарвіра.

«Особисто мені подобається те, що вийшло в хлопців з бюро, тепер залишилось його лише втілити в життя», - написав ветеран АТО.

При цьому, пішохідна зона біля піцерії стала трошки ширшою і без стрибаючих бордюрів – замість колишніх 1,8 метра, вона становитиме 2,2 метра, що не завдасть жодних незручностей пішоходам.

Маскувальні сітки, шеврони та іншу військову атрибутику автори проекту залишили для приміщення,  а з вулиці, враховуючі, що це цивільний простір вирішили зробити більш м' яко і відійшли від мілітарної теми.

Нагадаємо, що вже 22 липня з 11:00 і до останннього клієнта в Pizza Veterano  працюватимуть волонтери АРМИЯ SOS , які "зароблятимуть" кошти для наших воїнів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...