App Store Google Play

Петропавлівський район вперше у своїй історії отримав якісний асфальт

21.07.2017 13:40
Петропавлівський район вперше у своїй історії отримав якісний асфальт

За рахунок обласного кошту у Петропавлівському районі капітально відремонтували вулиці Свободна та Свободи. Це дві відремонтованих дороги із 160, ремонт яких запланований на цей рік. Про це повідомляє голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Кожен населений пункт, незалежно від його розмірів та кількості мешканців, має бути комфортним для життя. На цьому повсякчас наголошує Президент України Петро Порошенко. Тому оновлюємо дороги як у містах, так і у віддалених селах. Від поточного ремонту відмовилися, у пріоритеті – капітальний», – зазначив Валентин Резніченко.

У Миколаївці вже з якісним асфальтом вулиця Свободна. Хоча вона й не центральна, за словами мешканців, має велике значення для села: нею щодня курсують шкільний автобус і «швидка».

«Раніше ця дорога була в ямах, особливо її розмивало в негоду. Через це виходив з ладу транспорт, діти не могли вчасно дістатися до школи, – розказала секретар Миколаївської сільської ради Зінаїда Селіванова. – Самотужки потягнути капремонт вулиці ми не могли – звернулися по допомогу до ДніпроОДА».

Аби зробити капітальний ремонт дороги, на місцевий бюджет навіть не розраховували, наголосив заступник селищного голови Сергій Стребуль.

«Ми в змозі лише латати ями. А ось для високоякісного ремонту коштів хронічно не вистачає. Добре, що область виручає», – зазначив він.

За два останні роки команда ДніпроОДА вже капітально відремонтувала більше 300 комунальних автодоріг області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...