App Store Google Play

Петропавлівський район вперше у своїй історії отримав якісний асфальт

21.07.2017 13:40
Петропавлівський район вперше у своїй історії отримав якісний асфальт

За рахунок обласного кошту у Петропавлівському районі капітально відремонтували вулиці Свободна та Свободи. Це дві відремонтованих дороги із 160, ремонт яких запланований на цей рік. Про це повідомляє голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Кожен населений пункт, незалежно від його розмірів та кількості мешканців, має бути комфортним для життя. На цьому повсякчас наголошує Президент України Петро Порошенко. Тому оновлюємо дороги як у містах, так і у віддалених селах. Від поточного ремонту відмовилися, у пріоритеті – капітальний», – зазначив Валентин Резніченко.

У Миколаївці вже з якісним асфальтом вулиця Свободна. Хоча вона й не центральна, за словами мешканців, має велике значення для села: нею щодня курсують шкільний автобус і «швидка».

«Раніше ця дорога була в ямах, особливо її розмивало в негоду. Через це виходив з ладу транспорт, діти не могли вчасно дістатися до школи, – розказала секретар Миколаївської сільської ради Зінаїда Селіванова. – Самотужки потягнути капремонт вулиці ми не могли – звернулися по допомогу до ДніпроОДА».

Аби зробити капітальний ремонт дороги, на місцевий бюджет навіть не розраховували, наголосив заступник селищного голови Сергій Стребуль.

«Ми в змозі лише латати ями. А ось для високоякісного ремонту коштів хронічно не вистачає. Добре, що область виручає», – зазначив він.

За два останні роки команда ДніпроОДА вже капітально відремонтувала більше 300 комунальних автодоріг області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...