App Store Google Play

«Джаз на Дніпрі-2017»: до міста прибули світови зірки

21.07.2017 21:00
«Джаз на Дніпрі-2017»: до міста прибули світови зірки

Сьогодні, 21 липня, у Дніпрі в приміщенні гранд-готелю «Україна» відбулася зустріч з учасники Міжнародного фестивалю «Джаз на Дніпрі-2017». Про це повідомляє Дніпроград з місця проведення.

«Сьогодні фестиваль «Джаз на Дніпрі-2017» відкриє музичний концерт «Джаз на на Пірсі». Джаз-виконавці, які вже прибули до міста, виступатимуть на ньому. Не пропустіть свято музики, яке продовжиться 22 та 23 липня», - розповіла арт-продюсер фестивалю Анна Рускевич.

Організатори зазначили, що на Монастирському острові будуть розміщені додаткові трибуни для глядачів. Перед початком «Джазу на Дніпрі-2017» всі, хто ще не встигли, зможуть придбати квитки на фестиваль, вартість яких стартуватиме від 250 гривень.

«Неймовірно задоволена, що у всіх буде можливість почути не лише місцевих музикантів, але й відомих у всьому світі джазистів. Поряд зі мною виступить Паті Остін, яка продовжує музичний шлях незрівняної Елли Фітцжеральд, а також загальний джазовий шлях. Сподіваюсь, що цей напрямок розвиватиметься в Україні на високому рівні», - зазначила відома американська джазова вокалістка Дебора Браун.

Виконавиця зізналась, що охоче приїздить до Дніпра, коли її запрошує Анна Рускевич. Саме тут вона відчула найхолоднішу зиму в житті, відвідавши місто під час тридцятиградусного морозу. Також Дебора була у Києві.

Музична програма Дебори Браун включатитме композиції з її останнього випущеного альбому. Також пролунають класичні та найбільш відомі в українському просторі пісні, такі як «Summertime».

«Я далека від політики, зовсім нею не цікавлюсь. Але я захоплююсь тим, що ви маєте наснагу проводити заходи такого масштабу в нелегкий для країни час», - зазначила джазова вокалістка.

«Я хочу подякувати за запрошення та теплу зустріч. Сьогодні буду репетирувати сольні виступи, а в день фестивалю заплановано подвійне одночасне виконання на роялі з чудовим музикантом. Це не перше гостювання у Дніпрі, зараз я в очікувані приємних вражень», - сказав провідний американський джазовий піаніст Бенні Грін.

Піаніст виступить, незважаючи на прикрість, яка сталася з ним по приїзді у Дніпро, адже він вивихнув ногу.

У перший день фестивалю Бенні Грін зіграє дуетом разом з італійцем Дадо Мороні. Свою програму на двох роялях знаменитої марки Steinway вони присвятять 100-річчю Телоніуса Монка.

Нагадаємо, що на Монастирському острові зберуться понад 90 музикантів. Більшість із них – справжні зірки у світі джазу. Багато хто виступатиме в Україні вперше. Виконавці подарують дніпрянам та гостям міста 12 годин незабутньої музики.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...