App Store Google Play

Дніпрян запрошують на масштабний благодійний захід

21.07.2017 12:40
Дніпрян запрошують на масштабний благодійний захід

Вже наступної суботи, 29 липня, за підтримки народного депутата Андрія Денисенка у Дніпрі відбудеться масштабний благодійний ярмарок під гаслом "Крила добра".

Благодійний фонд «Совушка», що вже більше трьох років спрямовує свою діяльність на допомогу дітям, що опинились в тяжких життєвих обставинах та незахищеним верствам населення запрошує усіх місцевх мешканців та гостей міста долучитись до благодійного заходу.

З 14 по 20 годину на Набережній навпроти готелю "Дніпро" будуть проведні різноманітні майстер-класи, катання на катері, поні, а також працюватимуть точки продажу солодкої вати, напоїв, морозива, тощо. Вкінці дня для всіх бажаючих буде проведено кіновечір, працюватиме діджей.

Будь-хто з місцевих мешканців може долучитися до ярмарку зручним для нього способом: продажем продукції, проведенням майстер класу, інформаційною підтримкою чи просто беручи участь у заході.

Учасники, що вже виявили бажання долучитись до благодійного свята, надають 100% виручених коштів під час ярмарку, що будуть направлені до Дніпропетровського обласного перенатального центру на придбання необхідних матеріалів для відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених та онкохворих дітей. 

Організатори заходу запрошують усіх на ярмарку "Крила добра" аби весело провести час та водночас допомогти хворим діткам.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...