App Store Google Play

Дніпрян запрошують на масштабний благодійний захід

21.07.2017 12:40
Дніпрян запрошують на масштабний благодійний захід

Вже наступної суботи, 29 липня, за підтримки народного депутата Андрія Денисенка у Дніпрі відбудеться масштабний благодійний ярмарок під гаслом "Крила добра".

Благодійний фонд «Совушка», що вже більше трьох років спрямовує свою діяльність на допомогу дітям, що опинились в тяжких життєвих обставинах та незахищеним верствам населення запрошує усіх місцевх мешканців та гостей міста долучитись до благодійного заходу.

З 14 по 20 годину на Набережній навпроти готелю "Дніпро" будуть проведні різноманітні майстер-класи, катання на катері, поні, а також працюватимуть точки продажу солодкої вати, напоїв, морозива, тощо. Вкінці дня для всіх бажаючих буде проведено кіновечір, працюватиме діджей.

Будь-хто з місцевих мешканців може долучитися до ярмарку зручним для нього способом: продажем продукції, проведенням майстер класу, інформаційною підтримкою чи просто беручи участь у заході.

Учасники, що вже виявили бажання долучитись до благодійного свята, надають 100% виручених коштів під час ярмарку, що будуть направлені до Дніпропетровського обласного перенатального центру на придбання необхідних матеріалів для відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених та онкохворих дітей. 

Організатори заходу запрошують усіх на ярмарку "Крила добра" аби весело провести час та водночас допомогти хворим діткам.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...
Ну, ось і прийшов місяць-вересень, з якого традиційно починається навчальний рік у школярів та студентів. Цього року перше вересня можна було б назвати особливим. Як-не-як влітку вступив в дію закон п...