App Store Google Play

Дніпро зробив ще один крок до відкритості

21.07.2017 13:20
Дніпро зробив ще один крок до відкритості

Сьогодні, 21 липня, на сайті Дніпровської міської ради з’явився новий сервіс – портал відкритих даних. Його презентували у приміщенні міськради, передає Дніпроград.

Новий портал дозволяє містянам бачити саме ті дані, в яких вони зацікавлені, адже сайт наповнюється за попитом громадянам саме тією інформацією, яка їм необхідна. Портал містить багато розділів, серед яких – культура, торгівля, транспорт, освіта, охорона здоров’я, безпека і т.д. Обравши розділ, ви потрапляєте на сторінку, куди завантажені дані в зручному для обробки комп’ютером форматі. Дані можна проглянути прямо у веб-переглядачі або ж завантажити собі на пристрій.

За словами радниці міського голови Яніки Меріло, такий портал допоможе людям швидко знаходити потрібну їм інформацію і будувати графіки, таблиці, писати аналітики і таке інше.

На національному рівні проект реалізується вже два роки, однак Дніпро став другим містом після Львова, що запровадив у себе подібний портал. Автори проекту відзначають, що цьому сприяла політична воля нашого міста, а також спільне бажання як громадян, так і влади зробити крок назустріч відкритості.

«Це тільки початок. Ми весь час будемо надавати нову інформацію. Я дуже вдячна, що наші підрозділи, наші департаменти надають інформацію, я дуже рада, що Дніпро – друге місто після Львова, що почало долучатися до мапи відкритих міст», - наголосила Яніка Меріло.

Вже найближчим часом співробітники департаментів та підрозділів пройдуть навчання і надсилатимуть дані напряму до порталу, чим забезпечать швидке його наповнення. Міська влада також закликала дніпрян формувати запити на інформацію, щоб дати зрозуміти, які саме дані найбільше цікавлять мешканців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...