App Store Google Play

Дніпро зробив ще один крок до відкритості

21.07.2017 13:20
Дніпро зробив ще один крок до відкритості

Сьогодні, 21 липня, на сайті Дніпровської міської ради з’явився новий сервіс – портал відкритих даних. Його презентували у приміщенні міськради, передає Дніпроград.

Новий портал дозволяє містянам бачити саме ті дані, в яких вони зацікавлені, адже сайт наповнюється за попитом громадянам саме тією інформацією, яка їм необхідна. Портал містить багато розділів, серед яких – культура, торгівля, транспорт, освіта, охорона здоров’я, безпека і т.д. Обравши розділ, ви потрапляєте на сторінку, куди завантажені дані в зручному для обробки комп’ютером форматі. Дані можна проглянути прямо у веб-переглядачі або ж завантажити собі на пристрій.

За словами радниці міського голови Яніки Меріло, такий портал допоможе людям швидко знаходити потрібну їм інформацію і будувати графіки, таблиці, писати аналітики і таке інше.

На національному рівні проект реалізується вже два роки, однак Дніпро став другим містом після Львова, що запровадив у себе подібний портал. Автори проекту відзначають, що цьому сприяла політична воля нашого міста, а також спільне бажання як громадян, так і влади зробити крок назустріч відкритості.

«Це тільки початок. Ми весь час будемо надавати нову інформацію. Я дуже вдячна, що наші підрозділи, наші департаменти надають інформацію, я дуже рада, що Дніпро – друге місто після Львова, що почало долучатися до мапи відкритих міст», - наголосила Яніка Меріло.

Вже найближчим часом співробітники департаментів та підрозділів пройдуть навчання і надсилатимуть дані напряму до порталу, чим забезпечать швидке його наповнення. Міська влада також закликала дніпрян формувати запити на інформацію, щоб дати зрозуміти, які саме дані найбільше цікавлять мешканців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...