App Store Google Play

"Агентстсво розвитку Дніпра" спільно з експертами створить туристичну стратегію міста

21.07.2017 17:20
"Агентстсво розвитку Дніпра" спільно з експертами створить туристичну стратегію міста

"Агентство розвитку Дніпра" зібрало спеціалістів у туристичній сфері для "мозкового штурму", метою якого було створення туристичної стратегії міста. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку "Агентства" у Facebook.

Метою заходу була презентація та обговорення стратегії активізації туризму у Дніпрі на 2017-2020 роки та взаємодія учасників ринку. Тож до агентства завітали як активні учасники попередніх обговорень, круглих столів та брейн-штормів, так і нові, але вже відомі гравці – індустріального напрямку (музей Інтерпайп), космічного (Space Hub, Аерокосмічний центр ім. Макарова, планетарій), туристичного (Аква-тревел клуб, Пілот, Дивна Україна), івентологів (Wild Summer, фестиваль Гравітація) та інші. 

Анна Коледа, керівник туристичного напрямку "Агентства розвитку Дніпра", акцентувала увагу на необхідності створення єдиної стратегії туризму у місті, адже це дозволить злагоджено рухатися у бажаному напрямку усіцм учасникам процесу. 

Експерт робочої групи з написання стратегії, керівник творчого об’єднання "Славута" Валерія Бондаренко представила основні концепти, навколо яких будується розвиток туризму:

• концепт «Міський туризм», який планується розвивати за напрямками «Міські оглядові екскурсії», у тому числі – у форматі Round Bus, «Дніпро-форпост», «Дніпро міжнаціональний», «Дніпро гастрономічний», «Дніпро нічний»
• концепт «Дніпро на Дніпрі», який складається з напрямків «Дніпро – місто трьох фортець», «Дніпро спортивний», «Дніпро рекреаційний»
• концепт «Дніпро інноваційно-космічний»
• концепт «Дніпро індустріальний»
• концепт «Дніпро МІСЕ»

Нагдаємо, у Дніпрі побудують індустріальний парк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...