App Store Google Play

"Агентстсво розвитку Дніпра" спільно з експертами створить туристичну стратегію міста

21.07.2017 17:20
"Агентстсво розвитку Дніпра" спільно з експертами створить туристичну стратегію міста

"Агентство розвитку Дніпра" зібрало спеціалістів у туристичній сфері для "мозкового штурму", метою якого було створення туристичної стратегії міста. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку "Агентства" у Facebook.

Метою заходу була презентація та обговорення стратегії активізації туризму у Дніпрі на 2017-2020 роки та взаємодія учасників ринку. Тож до агентства завітали як активні учасники попередніх обговорень, круглих столів та брейн-штормів, так і нові, але вже відомі гравці – індустріального напрямку (музей Інтерпайп), космічного (Space Hub, Аерокосмічний центр ім. Макарова, планетарій), туристичного (Аква-тревел клуб, Пілот, Дивна Україна), івентологів (Wild Summer, фестиваль Гравітація) та інші. 

Анна Коледа, керівник туристичного напрямку "Агентства розвитку Дніпра", акцентувала увагу на необхідності створення єдиної стратегії туризму у місті, адже це дозволить злагоджено рухатися у бажаному напрямку усіцм учасникам процесу. 

Експерт робочої групи з написання стратегії, керівник творчого об’єднання "Славута" Валерія Бондаренко представила основні концепти, навколо яких будується розвиток туризму:

• концепт «Міський туризм», який планується розвивати за напрямками «Міські оглядові екскурсії», у тому числі – у форматі Round Bus, «Дніпро-форпост», «Дніпро міжнаціональний», «Дніпро гастрономічний», «Дніпро нічний»
• концепт «Дніпро на Дніпрі», який складається з напрямків «Дніпро – місто трьох фортець», «Дніпро спортивний», «Дніпро рекреаційний»
• концепт «Дніпро інноваційно-космічний»
• концепт «Дніпро індустріальний»
• концепт «Дніпро МІСЕ»

Нагдаємо, у Дніпрі побудують індустріальний парк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...