App Store Google Play

Аби надати гарантії, iGov працюватиме за гроші, але залишиться некомерційним проектом, - Дубілет

21.07.2017 12:00
Аби надати гарантії, iGov працюватиме за гроші, але залишиться некомерційним проектом, - Дубілет

Незабаром некомерційний проект iGov в окремих випадках буде працювати з держорганами за гроші, які спрямовуватимуться виключно на iGov. Про це повідомляє Дніпроград на сторінку менеджера проекту Дмитра Дубілета у Facebook.

«До останнього часу у нас була принципова позиція: ми - некомерційна організація, і ми допомагаємо держорганам безкоштовно. Команда iGov прийняли рішення, що в окремих випадках ми будемо працювати з держорганами на платній основі. Але при цьому - важливо! - ми всі так само залишаємося некомерційною організацією», - йдеться у дописі.

Причини рішення інноватор пояснив тим, що безкоштовне зазвичай не цінується, а чиновники часто ставляться до проекту, як до волонтерства.

«Нам говорять: «Але ви зрозумійте, сьогодні ви є, завтра вас немає. Мало що!» І в чомусь їх можна зрозуміти», - зауважив айтівець.

Таким чином, iGov, як і раніше, пропонує всім держорганам - міністерствам, ОДА, міськраді - безкоштовно і швидко запустити будь-які послуги в електронному вигляді. Так само великим держорганам пропонується документообіг iDoc. Однак, в окремих випадках, якщо так буде ефективніше для справи, послуги можуть надаватися за гроші.

На що будуть йти ці гроші? Бюджет iGov зараз становить близько 200 тисяч гривень в місяць. Ці гроші розраховані на виплати заробітної платні та сервер. Тому додаткові кошти, відповідно, будуть йти виключно на iGov. Також, за словами фахівця, до кінця літа планується зробити бюджет iGov відкритим.

«Само собою, в заробітку на ІТ нічого поганого немає. Але особисто я не хочу і не буду заробляти на держбюджеті ні копійки», - зазначив Дмитро Дубілет.

Раніше, Дмитро Дубілет шукав спонсорів та співробітників для свого проекту iGov через розширення каталогу послуг та поглиблення у державну сферу.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...