App Store Google Play

Аби надати гарантії, iGov працюватиме за гроші, але залишиться некомерційним проектом, - Дубілет

21.07.2017 12:00
Аби надати гарантії, iGov працюватиме за гроші, але залишиться некомерційним проектом, - Дубілет

Незабаром некомерційний проект iGov в окремих випадках буде працювати з держорганами за гроші, які спрямовуватимуться виключно на iGov. Про це повідомляє Дніпроград на сторінку менеджера проекту Дмитра Дубілета у Facebook.

«До останнього часу у нас була принципова позиція: ми - некомерційна організація, і ми допомагаємо держорганам безкоштовно. Команда iGov прийняли рішення, що в окремих випадках ми будемо працювати з держорганами на платній основі. Але при цьому - важливо! - ми всі так само залишаємося некомерційною організацією», - йдеться у дописі.

Причини рішення інноватор пояснив тим, що безкоштовне зазвичай не цінується, а чиновники часто ставляться до проекту, як до волонтерства.

«Нам говорять: «Але ви зрозумійте, сьогодні ви є, завтра вас немає. Мало що!» І в чомусь їх можна зрозуміти», - зауважив айтівець.

Таким чином, iGov, як і раніше, пропонує всім держорганам - міністерствам, ОДА, міськраді - безкоштовно і швидко запустити будь-які послуги в електронному вигляді. Так само великим держорганам пропонується документообіг iDoc. Однак, в окремих випадках, якщо так буде ефективніше для справи, послуги можуть надаватися за гроші.

На що будуть йти ці гроші? Бюджет iGov зараз становить близько 200 тисяч гривень в місяць. Ці гроші розраховані на виплати заробітної платні та сервер. Тому додаткові кошти, відповідно, будуть йти виключно на iGov. Також, за словами фахівця, до кінця літа планується зробити бюджет iGov відкритим.

«Само собою, в заробітку на ІТ нічого поганого немає. Але особисто я не хочу і не буду заробляти на держбюджеті ні копійки», - зазначив Дмитро Дубілет.

Раніше, Дмитро Дубілет шукав спонсорів та співробітників для свого проекту iGov через розширення каталогу послуг та поглиблення у державну сферу.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...