App Store Google Play

Заступник Філатова очолив партію "Наш край"

20.07.2017 18:30
Заступник Філатова очолив партію "Наш край"

Заступник міського голови Дніпра Олександр Сидоренко очолив міську організацію партії "Наш край". Про це повідомляє прес-служба партії.

Сидоренко є заступником мера Дніпра Бориса Філатова з питань діяльності виконавчих органів міської ради, тривалий час очолював Центральну районну раду Дніпра,  був головою районної організації "Партії регіонів", а згодом - партії "Відродження", від якої обрався до райради в 2015.

Політичну партію "Наш край" презентував 20 грудня 2014 року в Татарбунарах Одеської області народний депутат України Антон Кіссе. Раніше партія називалася "Блокова партія". Саме під такою назвою вона була зареєстрована Міністерством юстиції України 23 серпня 2011 року.

У липні 2015 року партію було презентовано на загальнонаціональному рівні як нову політичну силу, місцевих лідерів та господарників, які не бажають брати участь у політичних іграх та інтригах. Ідеологи партії стверджували, що їхня політична сила, це — "професіонали, які працюють поряд з людьми, їх згуртувала необхідність захисту своїх земляків та забезпечення розвитку рідного краю". 

Політичні експерти позиціонують «Наш край» як «партією мерів» або зібранням видних представників місцевих еліт. В цьому відношенні вона може стати здоровою альтернативою Партії регіонів України, яка, за задумом, мала втілювати інтереси територіальних громад всієї країни. Щоправда, це вилилось потім у партію одного регіону. Самі політики з «Нашого краю» називають її «партією прагматиків, які виступають за здоровий регіональний егоїзм».

Як стверджують деякі експерти, процес створення партії "Наш край", був ініційований Адміністрацією Президента України. "Наш край" має стати осередком тих сил, які не сприймаючи антиукраїнську риторику Опозиційного блоку, залишаються на консервативних, центристських позиціях планомірного і еволюційного розвитку України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...