App Store Google Play

У Дніпрі пройде відбірковий тур «Міс Західна Україна» для конкурсу краси «Queen of Eurasia 2017»

20.07.2017 09:20
У Дніпрі пройде відбірковий тур  «Міс Західна Україна» для конкурсу краси «Queen of Eurasia 2017»

В медіа-центрі "Інформатор" організатори конкурсу розповіли що в цю суботу, 22 липня, пройде другий відбірковий тур на Міжнародний конкурс краси і таланту «Queen of Eurasia 2017», котрий відбудеться восени в Анталії. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

"Це дуже цікавий конкурс, дуже високого рівня. Ostrov River Club пощастило цього літа проводити відбіркові тури. Ми відбираємо три учасниці, які представлятимуть цей конкурс на міжнародному рівні", - розповіла ведуча конкурсу Ірина Маловіца.

Цього літа у Дніпрі пройде три відбіркові конкурси, за результатами котрогом представлять Україну: Міс Центральна Україна, Міс Західна Україна, Міс Східна Україна.

"Це дуже цікавий конкурс, дуже високого рівня. Ми відбираємо три учасниці, які представлятимуть нашу країну на міжнародному рівні. Також ми хочемо взяти дівчинку з дитячого будинку, щоб вона взяла участь в нашому конкурсі краси. Вона дійсно дуже красива і талановита. Дуже можливо, що це принесе нову сходинку, новий крок або нові прагнення в її житті", - зазначила співорганізатор конкурсу Євгенія Зирянова.

Для того аби стати учасницею відбірного етапу конкурсу, потрібно написати у Facebook або подзвонити за номером 068-198-89-88.

Другий відбірковий тур на Міжнародний конкурс краси і таланту «Queen of Eurasia» пройде 22 липня о 16:00 на Ostrov River Club.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...