App Store Google Play

У Дніпрі пройде відбірковий тур «Міс Західна Україна» для конкурсу краси «Queen of Eurasia 2017»

20.07.2017 09:20
У Дніпрі пройде відбірковий тур  «Міс Західна Україна» для конкурсу краси «Queen of Eurasia 2017»

В медіа-центрі "Інформатор" організатори конкурсу розповіли що в цю суботу, 22 липня, пройде другий відбірковий тур на Міжнародний конкурс краси і таланту «Queen of Eurasia 2017», котрий відбудеться восени в Анталії. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

"Це дуже цікавий конкурс, дуже високого рівня. Ostrov River Club пощастило цього літа проводити відбіркові тури. Ми відбираємо три учасниці, які представлятимуть цей конкурс на міжнародному рівні", - розповіла ведуча конкурсу Ірина Маловіца.

Цього літа у Дніпрі пройде три відбіркові конкурси, за результатами котрогом представлять Україну: Міс Центральна Україна, Міс Західна Україна, Міс Східна Україна.

"Це дуже цікавий конкурс, дуже високого рівня. Ми відбираємо три учасниці, які представлятимуть нашу країну на міжнародному рівні. Також ми хочемо взяти дівчинку з дитячого будинку, щоб вона взяла участь в нашому конкурсі краси. Вона дійсно дуже красива і талановита. Дуже можливо, що це принесе нову сходинку, новий крок або нові прагнення в її житті", - зазначила співорганізатор конкурсу Євгенія Зирянова.

Для того аби стати учасницею відбірного етапу конкурсу, потрібно написати у Facebook або подзвонити за номером 068-198-89-88.

Другий відбірковий тур на Міжнародний конкурс краси і таланту «Queen of Eurasia» пройде 22 липня о 16:00 на Ostrov River Club.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...