App Store Google Play

У Дніпрі пройде відбірковий тур «Міс Західна Україна» для конкурсу краси «Queen of Eurasia 2017»

20.07.2017 09:20
У Дніпрі пройде відбірковий тур  «Міс Західна Україна» для конкурсу краси «Queen of Eurasia 2017»

В медіа-центрі "Інформатор" організатори конкурсу розповіли що в цю суботу, 22 липня, пройде другий відбірковий тур на Міжнародний конкурс краси і таланту «Queen of Eurasia 2017», котрий відбудеться восени в Анталії. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

"Це дуже цікавий конкурс, дуже високого рівня. Ostrov River Club пощастило цього літа проводити відбіркові тури. Ми відбираємо три учасниці, які представлятимуть цей конкурс на міжнародному рівні", - розповіла ведуча конкурсу Ірина Маловіца.

Цього літа у Дніпрі пройде три відбіркові конкурси, за результатами котрогом представлять Україну: Міс Центральна Україна, Міс Західна Україна, Міс Східна Україна.

"Це дуже цікавий конкурс, дуже високого рівня. Ми відбираємо три учасниці, які представлятимуть нашу країну на міжнародному рівні. Також ми хочемо взяти дівчинку з дитячого будинку, щоб вона взяла участь в нашому конкурсі краси. Вона дійсно дуже красива і талановита. Дуже можливо, що це принесе нову сходинку, новий крок або нові прагнення в її житті", - зазначила співорганізатор конкурсу Євгенія Зирянова.

Для того аби стати учасницею відбірного етапу конкурсу, потрібно написати у Facebook або подзвонити за номером 068-198-89-88.

Другий відбірковий тур на Міжнародний конкурс краси і таланту «Queen of Eurasia» пройде 22 липня о 16:00 на Ostrov River Club.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...