App Store Google Play

У Дніпрі пройде відбірковий тур «Міс Західна Україна» для конкурсу краси «Queen of Eurasia 2017»

20.07.2017 09:20
У Дніпрі пройде відбірковий тур  «Міс Західна Україна» для конкурсу краси «Queen of Eurasia 2017»

В медіа-центрі "Інформатор" організатори конкурсу розповіли що в цю суботу, 22 липня, пройде другий відбірковий тур на Міжнародний конкурс краси і таланту «Queen of Eurasia 2017», котрий відбудеться восени в Анталії. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

"Це дуже цікавий конкурс, дуже високого рівня. Ostrov River Club пощастило цього літа проводити відбіркові тури. Ми відбираємо три учасниці, які представлятимуть цей конкурс на міжнародному рівні", - розповіла ведуча конкурсу Ірина Маловіца.

Цього літа у Дніпрі пройде три відбіркові конкурси, за результатами котрогом представлять Україну: Міс Центральна Україна, Міс Західна Україна, Міс Східна Україна.

"Це дуже цікавий конкурс, дуже високого рівня. Ми відбираємо три учасниці, які представлятимуть нашу країну на міжнародному рівні. Також ми хочемо взяти дівчинку з дитячого будинку, щоб вона взяла участь в нашому конкурсі краси. Вона дійсно дуже красива і талановита. Дуже можливо, що це принесе нову сходинку, новий крок або нові прагнення в її житті", - зазначила співорганізатор конкурсу Євгенія Зирянова.

Для того аби стати учасницею відбірного етапу конкурсу, потрібно написати у Facebook або подзвонити за номером 068-198-89-88.

Другий відбірковий тур на Міжнародний конкурс краси і таланту «Queen of Eurasia» пройде 22 липня о 16:00 на Ostrov River Club.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...