App Store Google Play

Що чекає «каракатицю» братів Каснерів: у Дніпрі арештували незаконну будівлю

20.07.2017 13:20
Що чекає «каракатицю» братів Каснерів: у Дніпрі арештували незаконну будівлю

У Дніпрі на будівництві житлової багатоповерхівки братів Каснерів з’явилася слідча група у рамках кримінальної справи та арештувала «каракатицю». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Дніпровські Хроніки» у YouTube.

3 липня Дніпропетровський окружний адміністративний суд за клопотанням міської ради заборонив будівництво на вулиці Володимира Великого, 15Г. У рішенні суду офіційно говориться про загрозу обвалення будівлі і загибелі людей. Власником земельної ділянки оголошена територіальна громада в особі міської ради. З юридичної точки зору ніякої «каракатиці» на цій ділянці тепер не може бути взагалі.

Фактично забудовниками є брати Каснери – Василь та Едуард, однак формально значаться батьки їх дружин – Олександр Прокоф’єв та Олександр Добровольський. Нещодавно на будівництві з’явилася слідча група вже у рамках кримінальної справи.

«Обшуки проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини кримінального правопорушення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб», - пояснив старший слідчий Головного управління Національної поліції Дніпропетровської області Андрій Гончарук.

Наразі ділянку охороняють працівники Муніципальної варти, їх мета – не допустити поновлення будівництва.

Після арешту професійну оцінку зведення повинні дати профільні спеціалісти. Ймовірно, після замороження будівництва його обстежать вчені-архітектори. Припускається, що вони порекомендують розібрати будинок повністю або частково, залишивши декілька поверхів.

Мешканці 14-ти поверхівки, яка межує з будівництвом, занепокоєні. Будівництво спричинило підтоплення будинку та тріщини фундаменту. Віктор Жих - один з них жителів та громадський активіст - розповів, що протягом 2,5 років ведеться боротьба з незаконними діями забудовників.

«Серед робітників були іноземні нелегальні вихідці з Середньої Азії. Це порушення трудового законодавства - ніхто з них не був оформлений. До того ж вони працювали без захисних касок та монтажних поясів», - переконує Віктор Жих.

Ніхто не бачив проектної документації. Будь-які спроби втручання архітектурно-будівельного контролю та комунальників ігнорувались. В управлінні відомств застерігають, що будівля може просто рухнути.

«Нехай вони будують, щойно витратять найбільшу кількість грошей – ми будівлю знесемо» - вважає міський голова Борис Філатов.

З вікон міськради чиновники спостерігають як розширюється будівництво та називають будівлю «небошкрябом» та «каракатицею».

«Міськрада рекомендує всім не купувати квартири в будинку, який зводиться незаконно. За цією справою відкрите кримінальне провадження. Незважаючи на це, декілька разів на день туди привозять бетон або цеглу. Коли приїздлять співробітники поліції – будівельники розбігаються», - зазначив заступник міського голови Олександр Санжара.

Нагадаємо, що розслідування стосовно незаконних захоплень земельних ділянок братами Каснерами у центральних районах Дніпра ініціював нардеп Андрій Денисенко. Його підтримав міський голова Борис Філатов і прокуратура взялася за незаконниз забудовників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...