App Store Google Play

КП "Зооконтроль" підписав угоду із дніпровськими ветклініками: Що тепер буде з домашніми собаками?

20.07.2017 16:20
КП "Зооконтроль" підписав угоду із дніпровськими ветклініками: Що тепер буде з домашніми собаками?

20 липня голова КП "Зооконтролько" Дніпровської міської ради Олег Кучин підписав угоду із рядом ветеренарних клінік міста, які відтепер будуть чіпувати собак та видавати іменні жетони. Подія відбулася у одній із клінік на ж/м Червоний Камінь, передає Дніпроград. 

У найближчий тиждень шість ветклінік міста почнуть обслуговувати домашніх собак у рамках міської програми обов'язкової реєстрації домашніх тварин у електронній базі. 

"Ми маємо об'єднати приватні підприємства та заохотити громадян взяти участь у реєстрації своїх тварин. Це робиться задля того, щоб убезпечити громадян від різноманітних хвороб, які переносять собаки. У Донецькій, Запорізькій та Харківській областях зараз відстежується високий рівень захворювання на сказ, тому ми повинні не пропустити цю заразу до нас", - зазначив голова КП "Зооконтроль" Олег Кучин. 

Наразі вже виготовлено 5 тисяч одиниць жетонів для собак, але у подальшому виробник за декілька днів зможе забезпечувати клініки будь-яким необхідним числом жетонів. 

Ціна одного чіпування та видачі жетона буде коштувати для власників собак близько 200 грн. Проте, для соціально незахищенних груп населення розробляється механізм безкоштовних послуг. 

Нагадаємо, що 12 квітня під час дев'ятнадцятої чергової сесії міської ради депутати затвердили рішення щодо правил утримання тварин у домашніх умовах та поводження з домашніми тваринами на території міста Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...