App Store Google Play

КП "Зооконтроль" підписав угоду із дніпровськими ветклініками: Що тепер буде з домашніми собаками?

20.07.2017 16:20
КП "Зооконтроль" підписав угоду із дніпровськими ветклініками: Що тепер буде з домашніми собаками?

20 липня голова КП "Зооконтролько" Дніпровської міської ради Олег Кучин підписав угоду із рядом ветеренарних клінік міста, які відтепер будуть чіпувати собак та видавати іменні жетони. Подія відбулася у одній із клінік на ж/м Червоний Камінь, передає Дніпроград. 

У найближчий тиждень шість ветклінік міста почнуть обслуговувати домашніх собак у рамках міської програми обов'язкової реєстрації домашніх тварин у електронній базі. 

"Ми маємо об'єднати приватні підприємства та заохотити громадян взяти участь у реєстрації своїх тварин. Це робиться задля того, щоб убезпечити громадян від різноманітних хвороб, які переносять собаки. У Донецькій, Запорізькій та Харківській областях зараз відстежується високий рівень захворювання на сказ, тому ми повинні не пропустити цю заразу до нас", - зазначив голова КП "Зооконтроль" Олег Кучин. 

Наразі вже виготовлено 5 тисяч одиниць жетонів для собак, але у подальшому виробник за декілька днів зможе забезпечувати клініки будь-яким необхідним числом жетонів. 

Ціна одного чіпування та видачі жетона буде коштувати для власників собак близько 200 грн. Проте, для соціально незахищенних груп населення розробляється механізм безкоштовних послуг. 

Нагадаємо, що 12 квітня під час дев'ятнадцятої чергової сесії міської ради депутати затвердили рішення щодо правил утримання тварин у домашніх умовах та поводження з домашніми тваринами на території міста Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...