App Store Google Play

Отримати довідку про склад родини стане простіше - депутати розширили штат Департаменту адмінпослуг

19.07.2017 12:20
Отримати довідку про склад родини стане простіше - депутати розширили штат Департаменту адмінпослуг

На черговій сесії депутати внесли зміни до структури міської ради та її виконавчих органів. Про це Дніпрограду стало відомо від власного кореспондента на черговій, ХХІІІ сесії міської ради, яка стартувала сьогодні о 10 ранку.

Зокрема, мова йшла про три основних зміни, про них розповів заступник міського голови Олександр Санжара.

Так, з Департаменту економіки в окрему юридичну особу буде виділене Управління торгівлі. Згодом планується об'єднання управлінь реклами та торгівлі.

Крім того, буде створено також Департамент енергоефективності, оскільки саме це питання сьогодні є чи не найактуальнішим для Дніпра. Місто приєдналося до «Угоди мерів» – це ініціатива Європейського Союзу, учасниками якої є місцеві органи влади різних рівнів. До неї вже долучилися 112 міст України. Підписання «Угоди мерів» зобов'язує Дніпро скоротити викиди СО2 щонайменше на 30%. Зробити це місто має до 2030 року. Мінімізувати надлишки чадного та, за можливості, інших парникових газів у місті планують шляхом впровадження енергоощадних технологій та відновлювальних джерел енергії.

Третя важлива зміна стосується Департаменту адмінпослуг. Цей підрозділ зі згоди депутатів отримав 20 додаткових штатних одиниць. Наявна кількість працівників не встигає ефективно справлятись з усіма покладеними на Департамент функціями, кількість яких постійно збільшується. Зокрема, можна очікувати, що отримати найпопулярнішу на сьогодні довідку про склад родини стане простіше, запевнив Санжара.

Нові функції, які зараз знаходяться в компетенції місцевої влади – функції РАЦСів та міграційної служби, а також низка інших, які незабаром в рамках децентралізації отримає місто, для якісного їх виконання також вимагають додаткових штатних одиниць.

Рішення про збільшення працівників, які надаватимуть адмінпослуги містянам, було прийняте 39 голосами депутатів, семеро обранців висловились проти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...
Ну, ось і прийшов місяць-вересень, з якого традиційно починається навчальний рік у школярів та студентів. Цього року перше вересня можна було б назвати особливим. Як-не-як влітку вступив в дію закон п...