App Store Google Play

Отримати довідку про склад родини стане простіше - депутати розширили штат Департаменту адмінпослуг

19.07.2017 12:20
Отримати довідку про склад родини стане простіше - депутати розширили штат Департаменту адмінпослуг

На черговій сесії депутати внесли зміни до структури міської ради та її виконавчих органів. Про це Дніпрограду стало відомо від власного кореспондента на черговій, ХХІІІ сесії міської ради, яка стартувала сьогодні о 10 ранку.

Зокрема, мова йшла про три основних зміни, про них розповів заступник міського голови Олександр Санжара.

Так, з Департаменту економіки в окрему юридичну особу буде виділене Управління торгівлі. Згодом планується об'єднання управлінь реклами та торгівлі.

Крім того, буде створено також Департамент енергоефективності, оскільки саме це питання сьогодні є чи не найактуальнішим для Дніпра. Місто приєдналося до «Угоди мерів» – це ініціатива Європейського Союзу, учасниками якої є місцеві органи влади різних рівнів. До неї вже долучилися 112 міст України. Підписання «Угоди мерів» зобов'язує Дніпро скоротити викиди СО2 щонайменше на 30%. Зробити це місто має до 2030 року. Мінімізувати надлишки чадного та, за можливості, інших парникових газів у місті планують шляхом впровадження енергоощадних технологій та відновлювальних джерел енергії.

Третя важлива зміна стосується Департаменту адмінпослуг. Цей підрозділ зі згоди депутатів отримав 20 додаткових штатних одиниць. Наявна кількість працівників не встигає ефективно справлятись з усіма покладеними на Департамент функціями, кількість яких постійно збільшується. Зокрема, можна очікувати, що отримати найпопулярнішу на сьогодні довідку про склад родини стане простіше, запевнив Санжара.

Нові функції, які зараз знаходяться в компетенції місцевої влади – функції РАЦСів та міграційної служби, а також низка інших, які незабаром в рамках децентралізації отримає місто, для якісного їх виконання також вимагають додаткових штатних одиниць.

Рішення про збільшення працівників, які надаватимуть адмінпослуги містянам, було прийняте 39 голосами депутатів, семеро обранців висловились проти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...