App Store Google Play

Отримати довідку про склад родини стане простіше - депутати розширили штат Департаменту адмінпослуг

19.07.2017 12:20
Отримати довідку про склад родини стане простіше - депутати розширили штат Департаменту адмінпослуг

На черговій сесії депутати внесли зміни до структури міської ради та її виконавчих органів. Про це Дніпрограду стало відомо від власного кореспондента на черговій, ХХІІІ сесії міської ради, яка стартувала сьогодні о 10 ранку.

Зокрема, мова йшла про три основних зміни, про них розповів заступник міського голови Олександр Санжара.

Так, з Департаменту економіки в окрему юридичну особу буде виділене Управління торгівлі. Згодом планується об'єднання управлінь реклами та торгівлі.

Крім того, буде створено також Департамент енергоефективності, оскільки саме це питання сьогодні є чи не найактуальнішим для Дніпра. Місто приєдналося до «Угоди мерів» – це ініціатива Європейського Союзу, учасниками якої є місцеві органи влади різних рівнів. До неї вже долучилися 112 міст України. Підписання «Угоди мерів» зобов'язує Дніпро скоротити викиди СО2 щонайменше на 30%. Зробити це місто має до 2030 року. Мінімізувати надлишки чадного та, за можливості, інших парникових газів у місті планують шляхом впровадження енергоощадних технологій та відновлювальних джерел енергії.

Третя важлива зміна стосується Департаменту адмінпослуг. Цей підрозділ зі згоди депутатів отримав 20 додаткових штатних одиниць. Наявна кількість працівників не встигає ефективно справлятись з усіма покладеними на Департамент функціями, кількість яких постійно збільшується. Зокрема, можна очікувати, що отримати найпопулярнішу на сьогодні довідку про склад родини стане простіше, запевнив Санжара.

Нові функції, які зараз знаходяться в компетенції місцевої влади – функції РАЦСів та міграційної служби, а також низка інших, які незабаром в рамках децентралізації отримає місто, для якісного їх виконання також вимагають додаткових штатних одиниць.

Рішення про збільшення працівників, які надаватимуть адмінпослуги містянам, було прийняте 39 голосами депутатів, семеро обранців висловились проти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...