App Store Google Play

Дике літо: дніпрян запросили пожити на острові та побудувати будинок на дереві

19.07.2017 14:40
Дике літо: дніпрян запросили пожити на острові та побудувати будинок на дереві

Сьогодні, 19 липня, в медіа-центрі «Інформатор» мешканців Дніпра запросили пожити на острові та побудувати будинок на дереві у рамках проекту «Wild Summer 2017». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

«Створи Острів» є логічним продовженням гри «Wild Summer», що відбувалася влітку 2014 і 2015 роках. Особливість цьогорічного заходу в тому, що мета учасників не виживання, а створення власного житла на острові. 50 відсотків матеріалів для будівництва будуть завозити, наприклад дошки, мотузки. Все інше мають знаходити учасники безпосередньо на острові. Кожен матиме змогу творити те, що надихає і залишиться в майбутньому для нас та інших людей», - пояснив організатор проекту «Wild Summer» Денис Білозор.

Захід триватиме з 30 липня до 5 серпня на острові, що неподалік від Червоного Каменю. Мета - упорядкувати територію для цікавого відпочинку на острові. За бажанням, учасники зможуть провести в таких умавах від одного до семи днів з 9 години ранку до 19 вечора. Одночасно зможуть долучитися 15 осіб, за необхідністю кількість зменшуватиметься або збільшуватиметься.

«Ми пропонуємо чудовий привід пізнати острів. Кожен відчує особливу атмосферу та відпочине. Проживання передбачене у наметах», - зазначив Денис Білозор.

Всім ентузіастам, які прагнуть долучитися до заходу, необхідно написати повідомлення організатору на сторінку у Facebook або зареєструватися на сайті. Взяти участь зможуть особи від 18 до 36 років. Також обов’язковою умовою є наявність рюкзака з похідним інвентарем та оплата трансферу.

«Кожного вечора гарантовані посиденьки біля вогнища. Тому пропоную запастись купою розповідей та бути готовими для нових знайомств та співів під гітару», - запросив організатор.

Нагадаємо, що на Монастирському острові 22 та 23 липня відбудеться Міжнародний фестиваль «Джаз на Дніпрі».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...