App Store Google Play

Дике літо: дніпрян запросили пожити на острові та побудувати будинок на дереві

19.07.2017 14:40
Дике літо: дніпрян запросили пожити на острові та побудувати будинок на дереві

Сьогодні, 19 липня, в медіа-центрі «Інформатор» мешканців Дніпра запросили пожити на острові та побудувати будинок на дереві у рамках проекту «Wild Summer 2017». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

«Створи Острів» є логічним продовженням гри «Wild Summer», що відбувалася влітку 2014 і 2015 роках. Особливість цьогорічного заходу в тому, що мета учасників не виживання, а створення власного житла на острові. 50 відсотків матеріалів для будівництва будуть завозити, наприклад дошки, мотузки. Все інше мають знаходити учасники безпосередньо на острові. Кожен матиме змогу творити те, що надихає і залишиться в майбутньому для нас та інших людей», - пояснив організатор проекту «Wild Summer» Денис Білозор.

Захід триватиме з 30 липня до 5 серпня на острові, що неподалік від Червоного Каменю. Мета - упорядкувати територію для цікавого відпочинку на острові. За бажанням, учасники зможуть провести в таких умавах від одного до семи днів з 9 години ранку до 19 вечора. Одночасно зможуть долучитися 15 осіб, за необхідністю кількість зменшуватиметься або збільшуватиметься.

«Ми пропонуємо чудовий привід пізнати острів. Кожен відчує особливу атмосферу та відпочине. Проживання передбачене у наметах», - зазначив Денис Білозор.

Всім ентузіастам, які прагнуть долучитися до заходу, необхідно написати повідомлення організатору на сторінку у Facebook або зареєструватися на сайті. Взяти участь зможуть особи від 18 до 36 років. Також обов’язковою умовою є наявність рюкзака з похідним інвентарем та оплата трансферу.

«Кожного вечора гарантовані посиденьки біля вогнища. Тому пропоную запастись купою розповідей та бути готовими для нових знайомств та співів під гітару», - запросив організатор.

Нагадаємо, що на Монастирському острові 22 та 23 липня відбудеться Міжнародний фестиваль «Джаз на Дніпрі».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....