App Store Google Play

Дике літо: дніпрян запросили пожити на острові та побудувати будинок на дереві

19.07.2017 14:40
Дике літо: дніпрян запросили пожити на острові та побудувати будинок на дереві

Сьогодні, 19 липня, в медіа-центрі «Інформатор» мешканців Дніпра запросили пожити на острові та побудувати будинок на дереві у рамках проекту «Wild Summer 2017». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

«Створи Острів» є логічним продовженням гри «Wild Summer», що відбувалася влітку 2014 і 2015 роках. Особливість цьогорічного заходу в тому, що мета учасників не виживання, а створення власного житла на острові. 50 відсотків матеріалів для будівництва будуть завозити, наприклад дошки, мотузки. Все інше мають знаходити учасники безпосередньо на острові. Кожен матиме змогу творити те, що надихає і залишиться в майбутньому для нас та інших людей», - пояснив організатор проекту «Wild Summer» Денис Білозор.

Захід триватиме з 30 липня до 5 серпня на острові, що неподалік від Червоного Каменю. Мета - упорядкувати територію для цікавого відпочинку на острові. За бажанням, учасники зможуть провести в таких умавах від одного до семи днів з 9 години ранку до 19 вечора. Одночасно зможуть долучитися 15 осіб, за необхідністю кількість зменшуватиметься або збільшуватиметься.

«Ми пропонуємо чудовий привід пізнати острів. Кожен відчує особливу атмосферу та відпочине. Проживання передбачене у наметах», - зазначив Денис Білозор.

Всім ентузіастам, які прагнуть долучитися до заходу, необхідно написати повідомлення організатору на сторінку у Facebook або зареєструватися на сайті. Взяти участь зможуть особи від 18 до 36 років. Також обов’язковою умовою є наявність рюкзака з похідним інвентарем та оплата трансферу.

«Кожного вечора гарантовані посиденьки біля вогнища. Тому пропоную запастись купою розповідей та бути готовими для нових знайомств та співів під гітару», - запросив організатор.

Нагадаємо, що на Монастирському острові 22 та 23 липня відбудеться Міжнародний фестиваль «Джаз на Дніпрі».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...