App Store Google Play

Віце-президент Єврокомісії відвідав Алею пам'яті у Дніпрі

18.07.2017 09:20
Віце-президент Єврокомісії відвідав Алею пам'яті у Дніпрі

Міжнародна делегація на чолі з віце-президентом Європейської комісії, Комісаром Європейського союзу (ЄС) з питань євро і соціального діалогу Валдісом Домбровскісом відвідала Алею пам’яті у Дніпрі. Про це розповів радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин, передає Дніпроград.

"У Дніпрі наші європейські партнери насамперед відвідали Музей АТО та Алею пам'яті, це говорить про їх зацікавленість у об'єктивній інформації про події на Донбасі", - сказав радник глави ДніпроОДА Віталій Литвин.

На Дніпропетровщину делегація прибула відразу після відвідування зони бойових дій та міста Маріуполь. Наразі для представників ЄС важливо ретельно ознайомитися з ситуацією в зоні АТО і самостійно відвідати об'єкти, які безпосередньо фінансуються Європейським Союзом. 

«Сьогоднішній візит дав добру нагоду ознайомитися з ситуацією на місці, відвідати профінансовані нами об'єкти і переконатися, що Європейський Союз має продовжити підтримку України не тільки в економічній, але й у безпековій сферах», - сказав Валдіс Домбровскіс. 

Віце-президент Єврокомісії відзначив важливість ведення діалогів не лише з урядом України, а й з органами місцевої влади для виявлення реальних проблем і потреб прифронтових регіонів. Екскурсію для віце-президента Європейської комісії та міжнародної делегації проводив радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин.

“Сьогодні команда Валентина Резніченка і волонтери докладають усіх зусиль аби привернути увагу міжнародної спільноти до трагічних подій в Україні”, - зазначив Віталій Литвин. 

Нагадаємо що Алею пам'яті відкрили 12 травня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...