App Store Google Play

Віце-президент Єврокомісії відвідав Алею пам'яті у Дніпрі

18.07.2017 09:20
Віце-президент Єврокомісії відвідав Алею пам'яті у Дніпрі

Міжнародна делегація на чолі з віце-президентом Європейської комісії, Комісаром Європейського союзу (ЄС) з питань євро і соціального діалогу Валдісом Домбровскісом відвідала Алею пам’яті у Дніпрі. Про це розповів радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин, передає Дніпроград.

"У Дніпрі наші європейські партнери насамперед відвідали Музей АТО та Алею пам'яті, це говорить про їх зацікавленість у об'єктивній інформації про події на Донбасі", - сказав радник глави ДніпроОДА Віталій Литвин.

На Дніпропетровщину делегація прибула відразу після відвідування зони бойових дій та міста Маріуполь. Наразі для представників ЄС важливо ретельно ознайомитися з ситуацією в зоні АТО і самостійно відвідати об'єкти, які безпосередньо фінансуються Європейським Союзом. 

«Сьогоднішній візит дав добру нагоду ознайомитися з ситуацією на місці, відвідати профінансовані нами об'єкти і переконатися, що Європейський Союз має продовжити підтримку України не тільки в економічній, але й у безпековій сферах», - сказав Валдіс Домбровскіс. 

Віце-президент Єврокомісії відзначив важливість ведення діалогів не лише з урядом України, а й з органами місцевої влади для виявлення реальних проблем і потреб прифронтових регіонів. Екскурсію для віце-президента Європейської комісії та міжнародної делегації проводив радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин.

“Сьогодні команда Валентина Резніченка і волонтери докладають усіх зусиль аби привернути увагу міжнародної спільноти до трагічних подій в Україні”, - зазначив Віталій Литвин. 

Нагадаємо що Алею пам'яті відкрили 12 травня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...