App Store Google Play

У Дніпрі оголосили рестарт онлайн-голосування за бренд міста через накручування голосів

18.07.2017 16:20
У Дніпрі оголосили рестарт онлайн-голосування за бренд міста через накручування голосів

Сьогодні, 18 липня, у Дніпрі в медіа-центрі «Інформатор» розповіли про рестарт інтернет-голосування за бренд і логотип міста, яке оголошувало «Агентство розвитку Дніпра». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Агентство розвитку Дніпра» оголосило рестарт онлайн-голосування за найкращу роботу серед трьох фіналістів конкурсу, які пропонували ідеї бренду міста. Причина - накручування голосів. Зі слів директора агентства Володимира Панченка, таку ситуацію спричинила недосконала технологія голосування, яка не потребувала використання персональних даних кожної особи.

«Діюча анкета була простенькою – без запиту на персональні дані. Питання стосувалися асоціацій, які викликає місто у власних жителів. Ми намагались створити зручну анкету, заповнення якої не відбере більше 20 хвилин у кожного жителя», - зазначив Володимир Панченко.

Зі слів спікерів, в опитуванні, яке стартувало 11 липня, взяли учать більше 80 тисяч осіб, відповідаючи на питання «так» чи «ні». Після цього на платформі для голосування відбувся збій. Його змогло виявити ІТ-співтовариство, повідомивши, що система має низький рівень захищеності.

«Сьогодні розробляється нова платформа для голосування через «БанкІD». Банк надав безкоштовну систему, тому що в основі не комерційна мета. Цього разу одна людна може віддати лише один власний голос», - розповів керівник програми EGAP Dnipro, ГО «Центр практичних інновацій» Сергій Довгополий.

«Треба зробити рестарт для стовідсоткової довіри суспільства, тому голоси будуть зведені на нуль. Нове голосування буде запущене завтра, 19 липня, і триватиме до 28 липня. По його завершенню дізнаємось переможця конкурсу, який максимум 30 балів зможе отримати від громадян та 70 - від оргкомітету. Далі на переможця чекає фінансування та нелегка справа просування та залучення інвесторів, а вже потім створення бренду», - пояснив керівник напрямку брендингу «Агентства розвитку Дніпра» Ярослав Ярошенко.

Володимир Панченко додав, що «Агентство розвитку Дніпра» спрямоване на вдосконалення інвестиційного клімату. Для бізнесменів-інвесторів важливо те, як місто позиціонує себе, тобто який має імідж. Тому проходить брендинг Дніпра, досвід якого запозичують інші міста.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...