App Store Google Play

У Дніпрі оголосили рестарт онлайн-голосування за бренд міста через накручування голосів

18.07.2017 16:20
У Дніпрі оголосили рестарт онлайн-голосування за бренд міста через накручування голосів

Сьогодні, 18 липня, у Дніпрі в медіа-центрі «Інформатор» розповіли про рестарт інтернет-голосування за бренд і логотип міста, яке оголошувало «Агентство розвитку Дніпра». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Агентство розвитку Дніпра» оголосило рестарт онлайн-голосування за найкращу роботу серед трьох фіналістів конкурсу, які пропонували ідеї бренду міста. Причина - накручування голосів. Зі слів директора агентства Володимира Панченка, таку ситуацію спричинила недосконала технологія голосування, яка не потребувала використання персональних даних кожної особи.

«Діюча анкета була простенькою – без запиту на персональні дані. Питання стосувалися асоціацій, які викликає місто у власних жителів. Ми намагались створити зручну анкету, заповнення якої не відбере більше 20 хвилин у кожного жителя», - зазначив Володимир Панченко.

Зі слів спікерів, в опитуванні, яке стартувало 11 липня, взяли учать більше 80 тисяч осіб, відповідаючи на питання «так» чи «ні». Після цього на платформі для голосування відбувся збій. Його змогло виявити ІТ-співтовариство, повідомивши, що система має низький рівень захищеності.

«Сьогодні розробляється нова платформа для голосування через «БанкІD». Банк надав безкоштовну систему, тому що в основі не комерційна мета. Цього разу одна людна може віддати лише один власний голос», - розповів керівник програми EGAP Dnipro, ГО «Центр практичних інновацій» Сергій Довгополий.

«Треба зробити рестарт для стовідсоткової довіри суспільства, тому голоси будуть зведені на нуль. Нове голосування буде запущене завтра, 19 липня, і триватиме до 28 липня. По його завершенню дізнаємось переможця конкурсу, який максимум 30 балів зможе отримати від громадян та 70 - від оргкомітету. Далі на переможця чекає фінансування та нелегка справа просування та залучення інвесторів, а вже потім створення бренду», - пояснив керівник напрямку брендингу «Агентства розвитку Дніпра» Ярослав Ярошенко.

Володимир Панченко додав, що «Агентство розвитку Дніпра» спрямоване на вдосконалення інвестиційного клімату. Для бізнесменів-інвесторів важливо те, як місто позиціонує себе, тобто який має імідж. Тому проходить брендинг Дніпра, досвід якого запозичують інші міста.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...