App Store Google Play

На Дніпропетровщині молодь перетворить власне селище на сучасне європейське містечко

18.07.2017 20:30
На Дніпропетровщині молодь перетворить власне селище на сучасне європейське містечко

Протягом найближчого часу селище міського типу Царичанка,  що на Дніпропетровщині,  перетвориться на справжнє сучасне європейське містечко. Про це кореспонденту Дніпрограду повідомила учениця 10-го класу Царичанської опорної школи Яна Овчаренко. 

У рамках децентралізації Царичанська об'єднана громада запланувала реконструкцію парку та центральної площі селища.  Цю важливу справу представники влади довірили саме молоді. 

"Ми хочемо показати підліткам, що розбудова власного майбутнього в їхніх руках. Потрібно лише трохи наполегливості,  завзяття та натхнення. Немає ніякого великого начальника, який прийде і змінить життя на краще, побудує парк та площу. Ні, є тільки власне бажання, ідеї та сили. Беріть і створюйте. Навіть за допомогою такого прикладу (реконструкції центру містечка самими ж жителями)  вже змінюється менталітет українців з пострадянського - хтось прийде і зробить, на справжній європейський - я візьму і зроблю", - наголосив голова сільради Геннадій Сумський. 

Наразі Царичанська громада налічує близько 5 тисяч представників молоді у віці від 16 до 35 років. Місцева мешканці взялися за облаштування найпопулярніших місць відпочинку та дозвілля у селищі.

"З моменту створення Царичанської об'єднаної територіальної громади молодь взялася за обговорення та створення двох масштабних проектів - реконструкцію головної площі та облаштування зони відпочинку у парку. В соціальних мережах та на зібраннях громади ми провели опитування,  що ж бажають бачити місцеві мешканці на площі та у парку в своєму селищі.  Спираючись на ці дослідження та промоніторивши модернізовані концепції європейських зон відпочинку,  ми розробили власний унікальний сучасний проект вищезазначених об'єктів, який буде зручним і комфортним для всіх - починаючи від дітей, і закінчуються людьми похилого віку", - розповіла Яна Овчаренко. 

Тож, протягом року у центрі Царичанки мають з'явитися сучасні фонтанти,  декоративні лави, зони вайфаю, дитячі майданчики, мультимедійний екран для переглядів фільмів та амфітеатр для виступів.

Зазначимо,  кошторис проекту реконструкції парку та площі становить близько 20 млн грн. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...