App Store Google Play

На Дніпропетровщині молодь перетворить власне селище на сучасне європейське містечко

18.07.2017 20:30
На Дніпропетровщині молодь перетворить власне селище на сучасне європейське містечко

Протягом найближчого часу селище міського типу Царичанка,  що на Дніпропетровщині,  перетвориться на справжнє сучасне європейське містечко. Про це кореспонденту Дніпрограду повідомила учениця 10-го класу Царичанської опорної школи Яна Овчаренко. 

У рамках децентралізації Царичанська об'єднана громада запланувала реконструкцію парку та центральної площі селища.  Цю важливу справу представники влади довірили саме молоді. 

"Ми хочемо показати підліткам, що розбудова власного майбутнього в їхніх руках. Потрібно лише трохи наполегливості,  завзяття та натхнення. Немає ніякого великого начальника, який прийде і змінить життя на краще, побудує парк та площу. Ні, є тільки власне бажання, ідеї та сили. Беріть і створюйте. Навіть за допомогою такого прикладу (реконструкції центру містечка самими ж жителями)  вже змінюється менталітет українців з пострадянського - хтось прийде і зробить, на справжній європейський - я візьму і зроблю", - наголосив голова сільради Геннадій Сумський. 

Наразі Царичанська громада налічує близько 5 тисяч представників молоді у віці від 16 до 35 років. Місцева мешканці взялися за облаштування найпопулярніших місць відпочинку та дозвілля у селищі.

"З моменту створення Царичанської об'єднаної територіальної громади молодь взялася за обговорення та створення двох масштабних проектів - реконструкцію головної площі та облаштування зони відпочинку у парку. В соціальних мережах та на зібраннях громади ми провели опитування,  що ж бажають бачити місцеві мешканці на площі та у парку в своєму селищі.  Спираючись на ці дослідження та промоніторивши модернізовані концепції європейських зон відпочинку,  ми розробили власний унікальний сучасний проект вищезазначених об'єктів, який буде зручним і комфортним для всіх - починаючи від дітей, і закінчуються людьми похилого віку", - розповіла Яна Овчаренко. 

Тож, протягом року у центрі Царичанки мають з'явитися сучасні фонтанти,  декоративні лави, зони вайфаю, дитячі майданчики, мультимедійний екран для переглядів фільмів та амфітеатр для виступів.

Зазначимо,  кошторис проекту реконструкції парку та площі становить близько 20 млн грн. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...
Ну, ось і прийшов місяць-вересень, з якого традиційно починається навчальний рік у школярів та студентів. Цього року перше вересня можна було б назвати особливим. Як-не-як влітку вступив в дію закон п...