App Store Google Play

Микола Колесник підготував проекти рішень на сесію Криворізької міськради

18.07.2017 12:00
Микола Колесник підготував проекти рішень на сесію Криворізької міськради

Вчора, 17 липня, стали відомі чотири проекти рішень, які будуть висунуті на наступній сесії Криворізької міськради. Про це йдеться у дописі депутата Криворізької міськради Миколи Колесника у Facebook, передає Дніпроград.

Згідно з інформацією, 26 липня відбудеться чергова сесія Криворізької міськради, на яку Микола Колесник планує подати чотири проекти рішень. Перше з них стосується виплат всім родинам загиблих воїнів із Кривого Рогу, а також родинам полонених та тих, кого вважають безвісті зниклими. До того ж, матеріальна допомога передбачається особам з інвалідністю війни І-ІІІ групи.

Інші проекти рішень стосуються створення депутатського фонду, відкритих конкурсів для керуючих комунальних компаній та фінансування громадських організацій на основі прозорого конкурсу.

«На мій ювілей, на мої перші 50 років, запланована сесія. Я вже уявив великий букет троянд і обійми тих, хто насправді мене не дуже любить, скоріше ненавидить. І всі вітають, навіть ті, хто готовий при нагоді отруїти. Але це так, жарти. Головне - робота», - зазначив Микола Колесник.

Також депутат взяв на себе зобов’язання власним коштом відремонтувати кунг для 17 танкової бригади. Ще відправити бензопилу, за проханням друзів, на "0".

«А ще хочу подякувати молодій жінці, яка поставила умову, що я не буду називати ні ім'я, ні прізвище, що принесла фоліант 17 сторіччя. Вона сказала його продати та надіслати отримані кошти на допомогу сім'ям загиблих. Це дійсно вчинок, це дуже правильно, це уклін до землі. А ще відправимо кошти родині Слави, які ми зібрали в нашому нечисельному, але якісному колективі», - йдеться у дописі.

Миколи Колесника запросив усіх небайдужих на сесію Криворізької міськради.

Нагадаємо, що сесію Криворізької міськради, яка повинна була бути 22 травня, скасували через чиновників, запідозрених в корупції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...