App Store Google Play

Микола Колесник підготував проекти рішень на сесію Криворізької міськради

18.07.2017 12:00
Микола Колесник підготував проекти рішень на сесію Криворізької міськради

Вчора, 17 липня, стали відомі чотири проекти рішень, які будуть висунуті на наступній сесії Криворізької міськради. Про це йдеться у дописі депутата Криворізької міськради Миколи Колесника у Facebook, передає Дніпроград.

Згідно з інформацією, 26 липня відбудеться чергова сесія Криворізької міськради, на яку Микола Колесник планує подати чотири проекти рішень. Перше з них стосується виплат всім родинам загиблих воїнів із Кривого Рогу, а також родинам полонених та тих, кого вважають безвісті зниклими. До того ж, матеріальна допомога передбачається особам з інвалідністю війни І-ІІІ групи.

Інші проекти рішень стосуються створення депутатського фонду, відкритих конкурсів для керуючих комунальних компаній та фінансування громадських організацій на основі прозорого конкурсу.

«На мій ювілей, на мої перші 50 років, запланована сесія. Я вже уявив великий букет троянд і обійми тих, хто насправді мене не дуже любить, скоріше ненавидить. І всі вітають, навіть ті, хто готовий при нагоді отруїти. Але це так, жарти. Головне - робота», - зазначив Микола Колесник.

Також депутат взяв на себе зобов’язання власним коштом відремонтувати кунг для 17 танкової бригади. Ще відправити бензопилу, за проханням друзів, на "0".

«А ще хочу подякувати молодій жінці, яка поставила умову, що я не буду називати ні ім'я, ні прізвище, що принесла фоліант 17 сторіччя. Вона сказала його продати та надіслати отримані кошти на допомогу сім'ям загиблих. Це дійсно вчинок, це дуже правильно, це уклін до землі. А ще відправимо кошти родині Слави, які ми зібрали в нашому нечисельному, але якісному колективі», - йдеться у дописі.

Миколи Колесника запросив усіх небайдужих на сесію Криворізької міськради.

Нагадаємо, що сесію Криворізької міськради, яка повинна була бути 22 травня, скасували через чиновників, запідозрених в корупції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...