App Store Google Play

Філатов долучиться до створення фінального муралу

18.07.2017 14:40
Філатов долучиться до створення фінального муралу

Сьогодні, 18 липня, у Дніпрі в медіа-центрі «Інформатор» розповіли про досвід проведення Всеукраїнського «Mural Fest Dnipro». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Більше десяти стін багатоповерхівок прикрасили митці фестивалю муралів. Особливість в тому, що обирались будівлі не в центрі міста, а в спальних районах міста. Серед них: житловий масив Покровський, Набережна Перемоги, проспект Слобожанський та інші.

«Ми продовжуємо отримувати багато відгуків і запрошень від дніпрян, які хочуть прикрасити свої будинки, тому існує ймовірність, що фестиваль продовжиться наступного року», - зазначив куратор фестивалю, радник міського голови з питань стратегічного розвитку та інвестицій Максим Кучугура.

Зі слів спікера, всі десять художників приїхали з різних куточків України. Їх не обмежували у виборі сюжетів. Єдиною умовою було створення життєстверджуючих та неполітизованих образів. Лише інколи у митців виникала перешкода - погодні умови.

«Дніпро задає тренд, при цьому, варто зазначити, що це вже не перше місто. Жителі інших міст України цікавляться та прагнуть позичати такий досвід», - переконує Максим Кучугура.  

В суботу, 22 липня, відбудеться фінальний арт-пікнік  фестивалю «Mural Fest Dnipro», який тривав місяць. Кожен з мешканців міста матиме змогу розфарбувати стіну за Кайдацьким мостом, протяжність якої сягає 450 метрів. Міський голова Борис Філатов вже пообіцяв долучитися до заходу. Організатори забезпечать транспортування містян.

«Сподіваюсь, що всі отримають позитивний заряд та приємні враження від наймасштабнішого муралу міста», - сказав куратор фестивалю.

На муралі, який завершить фестиваль, планують зобразити міські будівлі, гасло Дніпра та ескізи 30 художників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...