App Store Google Play

День сім'ї: формальність чи реальна турбота держави?

18.07.2017 17:20
День сім'ї: формальність чи реальна турбота держави?

Сьогодні, 18 липня, у медіа-центрі "Інформатор" юрист "Правозахисна група "СІЧ" Ксенія Оніщенко розповіла про допомогу і компенсації, котрі можуть отримати військовослужбовці і їх родини, якщо з ними щось станеться. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

"Багато сімей і родин постраждали від тих подій, котрі відбуваються зараз у нашій країні - війни, окупації. Що стосується військовослужбовців, то законодавство доволі чітко захищає їх права, захищає сім'ї, які залишилися без годувальника, котрі втратили близьких на цій війні. Що стосується мирного населення, яке теж постраждало від російської військової агресії, то у нашому законодавстві, нажаль, майже нічого не передбачено", - зазначила Ксенія Оніщенко. 

Правозахисник розповіла, хто може отримати компенсацію від держави:

  • Коли гине військовослужбовець, родина загиблого має отримати мільйон гривень, як відшкодування за надану шкоду.
  • Коли військовослужбовець отримує поранення, то Міністерство оборони надає компенсацію на лікування реабілітацію і тимчасову непрацездатність.
  • Коли військовослужбовець стає інвалідом першої, другої або навіть третьої групи, він також має отримувати відшкодування від держави. 

Але закріплені законами привілеї для вояків і їх сімей - далеко не ознака автоматичної виплати. Ксенія Оніщенко розповіла, що суди за поданням державних органів створюють різні перешкоди, внаслідок чого людина, в якої є право на компенсацію, не отримала її від держави.

Чи можна вважати в нашій країні суди абсолютно незалежними? - питання риторичне, на думку правозахисника.

"Держава, яку захищають хлопці на Сході, вчиняє різноманітні перепони, ігноруючи обставини і законні вимоги, подає до суду, аби не виплачувати належну компенсацію воякам. А там робить все можливе щоб довести будь-які обставини, аби не виплачувати по позовах, котрі до них надходять", - констатувала Ксенія Оніщенко.

Всіх, кого було несправедливо обмежено у виплатах, правозахисник закликала звертатися за допомогою до юристів ПГ "СІЧ". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...