App Store Google Play

Сергій Савчук: Дніпропетровщина – один з прогресивних регіонів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики

16.07.2017 09:00
Сергій Савчук: Дніпропетровщина – один з прогресивних регіонів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики

Дніпропетровська область завжди вирізняється активністю у питаннях енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії. Наступний план дій регіону у цих сферах обговорили Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та перший заступник Голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман у ході зустрічі 14 липня. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на відділ зв'язків з громадськістю відомства.

«Дніпропетровщина – лідер серед регіонів за кількістю ОСББ, які скористалися «теплими» кредитами. Наразі понад 100 ОСББ та ЖБК з різних міст області взяли участь у програмі з утеплення житла. Крім цього, в області запроваджено регіональну програму здешевлення «теплих» кредитів, а також 8 міських та 5 районних програм. Все це доводить, що питання надання фінансової допомоги населенню на енергоощадні заходи – у пріоритеті регіону», - повідомив С. Савчук.

Також, Голова Агентства розповів про важливість та переваги запровадження енергосервісу та енергоменеджменту для підвищення рівня енергоефективності у бюджетній сфері.

«В рамках підписаних меморандумів про співпрацю Агентство надаватиме підтримку та консультації як щодо укладення ЕСКО-договорів, так і в питанні запровадження систем енергоменеджменту», - запевнив С.Савчук.

Сторони також обговорили стан розвитку відновлюваної енергетики, акцентуючи увагу на збільшенні потужностей з виробництва тепла «не з газу». С.Савчук розповів про законодавчі нововведення, які сприятимуть залученню інвесторів у проекти із заміщення газу. Зокрема, мова йде про введений стимулюючий тариф на тепло з відновлюваних джерел енергії.

За результатами зустрічі сторони дійшли згоди щодо необхідності посилити співпрацю у зазначених питаннях. Водночас, особлива увага приділятиметься впровадженню ЕСКО-механізму та енергоменеджменту у бюджетній сфері.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...