App Store Google Play

Сергій Савчук: Дніпропетровщина – один з прогресивних регіонів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики

16.07.2017 09:00
Сергій Савчук: Дніпропетровщина – один з прогресивних регіонів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики

Дніпропетровська область завжди вирізняється активністю у питаннях енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії. Наступний план дій регіону у цих сферах обговорили Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та перший заступник Голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман у ході зустрічі 14 липня. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на відділ зв'язків з громадськістю відомства.

«Дніпропетровщина – лідер серед регіонів за кількістю ОСББ, які скористалися «теплими» кредитами. Наразі понад 100 ОСББ та ЖБК з різних міст області взяли участь у програмі з утеплення житла. Крім цього, в області запроваджено регіональну програму здешевлення «теплих» кредитів, а також 8 міських та 5 районних програм. Все це доводить, що питання надання фінансової допомоги населенню на енергоощадні заходи – у пріоритеті регіону», - повідомив С. Савчук.

Також, Голова Агентства розповів про важливість та переваги запровадження енергосервісу та енергоменеджменту для підвищення рівня енергоефективності у бюджетній сфері.

«В рамках підписаних меморандумів про співпрацю Агентство надаватиме підтримку та консультації як щодо укладення ЕСКО-договорів, так і в питанні запровадження систем енергоменеджменту», - запевнив С.Савчук.

Сторони також обговорили стан розвитку відновлюваної енергетики, акцентуючи увагу на збільшенні потужностей з виробництва тепла «не з газу». С.Савчук розповів про законодавчі нововведення, які сприятимуть залученню інвесторів у проекти із заміщення газу. Зокрема, мова йде про введений стимулюючий тариф на тепло з відновлюваних джерел енергії.

За результатами зустрічі сторони дійшли згоди щодо необхідності посилити співпрацю у зазначених питаннях. Водночас, особлива увага приділятиметься впровадженню ЕСКО-механізму та енергоменеджменту у бюджетній сфері.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...