App Store Google Play

Перемогти одну з одвічних «гоголівських проблем» на Дніпропетровщині заважає інша

16.07.2017 16:00
Перемогти одну з одвічних «гоголівських проблем» на Дніпропетровщині заважає інша

Найбільша проблема з дорогами в області - це не їх відсутність, яку команда Резніченка має намір побороти у найближчі 2-3 роки. Таку думку висловив на своїй сторінці в соціальній мережі заступник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

«Шкода, звичайно, що до нас 20 років дороги ніхто не робив, але нехай це залишиться на совісті тих, хто імітував бурхливу діяльність і продукував гасла замість того, щоб помовчати і працювати. Ключова проблема з дорогами - це їх експлуатація», - переконаний чиновник.

Також заступник Валентина Резніченка навів два приклада, які пояснюють, чому з наявним ставленням місцевих «феодалів» ремонт доріг може мати перманентний характер.

«Фермер з області приїжджає в ОДА на Лексусі зі словами "дякую, і у мене в селі зробили дві дороги, тепер же їздити можна" і на наше запитання "Ми дороги зробили, Ви ж там живете, працюєте, давайте самі увімкнете мозок - фури з Вашим зерном з перевантаженням по цих зроблених дорогах не ганяйте, ок?", відповідає "Не ну а як, я що тепер повинен правил дотримуватися, так а нафіга ви тоді дорогу робили, зробили б товщі, а то причепилися до перевантаження"» - описує ставлення до роботи інших Юрій Голік.

В якості ще одного прикладу чиновник наводить дорогу з Синельникового в Новогніде, ремонт якої виконують в даний час саме за зверненням мешканців. Як з’ясувалося, сільська дорога не призначена для руху вантажівок, тим пак з перевантаженням. Втім до руйнування нового полотна призвела… поведінка місцевої сільради!

«Місцеву сільраду, на чиєму балансі ця дорога, після її капітального ремонту, зобов'язали зробити на ній розмітку і поставити всі необхідні там знаки. У кращих традиціях, знаки, звичайно ж, сільрада не повісила, фури звичайно ж поїхали по новій дорозі - вона ж рівніша, що і призвело до закономірного результату. Це - банальне роздовбайство, коли за собою іноді стежимо, за громадським ні», - обурюється чиновник.

На думку Юрія Голика, ремонтувати дороги – замало, треба ще мати совість і відповідальність у тих, хто їх експлуатує.

«Але нічого. Прийде і це. До гарантії на відремонтовані дороги вже всі звикли, звикнуть і до того, що експлуатувати дороги треба правильно», - оптимістично резюмує заступник Резніченка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...