App Store Google Play

Індустрія 4.0 - як пришвидшити технічну революцію у Дніпрі

15.07.2017 09:00
Індустрія 4.0 - як пришвидшити технічну революцію у Дніпрі

14 липня у Дніпрі, в приміщенні Книгарні "Є", відбулася презентація, в ході якої містянам розповіли про Четверту промислову революцію у Європі та шляхи досягнення технічного перевороту у містах України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

"Четверта технічна революція безперечно зачепить життя сучасних людей. Її відмінність від попередніх промислових етапів полягає в розвитку кіберсистем", - пояснив засновник проекту "Вуличний лекторій Ledor" Антон Доренко.

Зі слів спікера, у провідних країнах світу активно створюються коботи, тобто роботи, які створені для комунікації з людьми. У промисловості це проявляється у комунікації між різними елементами виробництва, які можуть діагностувати поломки та повідомити про це інших.

"Іншою нагальною сферою, в яку інвестує відомий бізнесмен Ілон Маск, є енергозбереження. Сьогодні існують різноманітні альтернативні джерела опалення, які почали практикувати в Дніпрі. Винахідники пропонують сонячні стелі, а також нічні пристрої, що акумулюють вироблену енергію", - зазначив лектор.

Лектор наголосив, що світ чутливий до екотехнологій та економічних перетворень. Наприклад, поява 3-D друку - це не чутки, а новий витвір, який допоможе виготовляти одяг з урахуванням анатомічних особливостей конкретної людини, розробляти дизайн, а також деталі для промислових підприємств.

"Міста України мають бути обережними і сучасними, аби не стати "іржавим поясом" слідом за Детройтом у США", - застеріг Антон Доренко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....