App Store Google Play

Індустрія 4.0 - як пришвидшити технічну революцію у Дніпрі

15.07.2017 09:00
Індустрія 4.0 - як пришвидшити технічну революцію у Дніпрі

14 липня у Дніпрі, в приміщенні Книгарні "Є", відбулася презентація, в ході якої містянам розповіли про Четверту промислову революцію у Європі та шляхи досягнення технічного перевороту у містах України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

"Четверта технічна революція безперечно зачепить життя сучасних людей. Її відмінність від попередніх промислових етапів полягає в розвитку кіберсистем", - пояснив засновник проекту "Вуличний лекторій Ledor" Антон Доренко.

Зі слів спікера, у провідних країнах світу активно створюються коботи, тобто роботи, які створені для комунікації з людьми. У промисловості це проявляється у комунікації між різними елементами виробництва, які можуть діагностувати поломки та повідомити про це інших.

"Іншою нагальною сферою, в яку інвестує відомий бізнесмен Ілон Маск, є енергозбереження. Сьогодні існують різноманітні альтернативні джерела опалення, які почали практикувати в Дніпрі. Винахідники пропонують сонячні стелі, а також нічні пристрої, що акумулюють вироблену енергію", - зазначив лектор.

Лектор наголосив, що світ чутливий до екотехнологій та економічних перетворень. Наприклад, поява 3-D друку - це не чутки, а новий витвір, який допоможе виготовляти одяг з урахуванням анатомічних особливостей конкретної людини, розробляти дизайн, а також деталі для промислових підприємств.

"Міста України мають бути обережними і сучасними, аби не стати "іржавим поясом" слідом за Детройтом у США", - застеріг Антон Доренко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...