App Store Google Play

Індустрія 4.0 - як пришвидшити технічну революцію у Дніпрі

15.07.2017 09:00
Індустрія 4.0 - як пришвидшити технічну революцію у Дніпрі

14 липня у Дніпрі, в приміщенні Книгарні "Є", відбулася презентація, в ході якої містянам розповіли про Четверту промислову революцію у Європі та шляхи досягнення технічного перевороту у містах України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

"Четверта технічна революція безперечно зачепить життя сучасних людей. Її відмінність від попередніх промислових етапів полягає в розвитку кіберсистем", - пояснив засновник проекту "Вуличний лекторій Ledor" Антон Доренко.

Зі слів спікера, у провідних країнах світу активно створюються коботи, тобто роботи, які створені для комунікації з людьми. У промисловості це проявляється у комунікації між різними елементами виробництва, які можуть діагностувати поломки та повідомити про це інших.

"Іншою нагальною сферою, в яку інвестує відомий бізнесмен Ілон Маск, є енергозбереження. Сьогодні існують різноманітні альтернативні джерела опалення, які почали практикувати в Дніпрі. Винахідники пропонують сонячні стелі, а також нічні пристрої, що акумулюють вироблену енергію", - зазначив лектор.

Лектор наголосив, що світ чутливий до екотехнологій та економічних перетворень. Наприклад, поява 3-D друку - це не чутки, а новий витвір, який допоможе виготовляти одяг з урахуванням анатомічних особливостей конкретної людини, розробляти дизайн, а також деталі для промислових підприємств.

"Міста України мають бути обережними і сучасними, аби не стати "іржавим поясом" слідом за Детройтом у США", - застеріг Антон Доренко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...