App Store Google Play

Уже 1 вересня школярі Синельникового підуть до оновленої школи

14.07.2017 16:00
Уже 1 вересня школярі Синельникового підуть до оновленої школи

Майже 400 учнів Синельниківської школи №7 розпочнуть навчальний рік в оновленому приміщенні. До 1 вересня там завершиться зовнішній капремонт, потім розпочнуться внутрішні роботи. Підрядники мають здати об’єкт у 2018-му, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. 

«Зараз ми реконструюємо навчальні заклади, які не ремонтувалися десятиліттями. Цьогоріч плануємо оновити 25 шкіл. Діти будь-якого населеного пункту, незалежно від його розмірів, мають навчатися в комфортних і сучасних умовах – це завдання Президента України Петра Порошенка», – акцентував Валентин Резніченко.

Школу №7 у Синельниковому збудували 30 років тому – за цей час не ремонтували жодного разу. 

«На оновлення приміщення потрібні були значні капіталовкладення – на жаль, місцевий бюджет їх не мав. Знайшли підтримку у ДніпроОДА. Завдяки губернатору Валентину Резніченку просто на очах відбувається диво – школа змінюється. Вона буде сучасною, теплою, красивою. Впевнена, це позначиться і на якості навчання», – зазначила директорка школи Галина Сіроух. 

У триповерховій будівлі підрядники вже замінили покрівлю, зараз монтують енергозберігаючі вікна та сучасний фасад. 

Світлані Рерук не віриться: її донька прийшла в занедбану школу – а випускатиметься з сучасної. 

«Наша школа – найкраща в місті, але їй не доставало ремонту. Можна сказати, його не було взагалі. До того ж взимку у класах було холодно. Тепер школу ремонтують, діти будуть задоволені», – розказала жінка. 

У навчальному закладі, крім того, відремонтують два спортзали. В одному займатимуться фізкультурою школярі, в іншому – тренуватимуться вихованці спортивних секцій. 

«У 2018-му реалізуємо другий етап реконструкції – внутрішні роботи. Тут будуть абсолютно нові класи, меблі, обладнання», – зауважив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. 

До 1 вересня наступного року про стару школу нагадуватимуть хіба що стіни, наголосив він. 

Теги: ОДА, школа

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...