App Store Google Play

У Дніпрі зволікання з ЕСКО-контрактами завадить ефективному утепленню в опалювальний сезон

14.07.2017 14:20
У Дніпрі зволікання з ЕСКО-контрактами завадить ефективному утепленню в опалювальний сезон

Сьогодні, 14 липня, у ДніпріОДА розповіли про ефективні інструменти утеплення бюджетних установ без залучення бюджетних коштів. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця проведення.

Представники Держенергоефективності та співробітники Фонду ім. Ф. Еберта в Україні провели семінар, на якому розкрили усі переваги укладення ЕСКО-договорів для ефективного впровадження енергозберігаючих заходів. Експерти акцентували увагу на особливостях впровадження енергоменеджменту у бюджетній сфері.

«Дніпропетровська область посіла перше місце по утепленню багатоповерхових будівель. Гадаю, певну роль відіграв наш минулорічний семінар, який присвячувався цій темі. Сподіваюсь, заходи з енергозбереження призведуть до такого ж високого результату. Наразі в Україні вдалося зменшити використання газу, що дозволило зекономити 7 мільярдів гривень», - розповів голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Експерти зазначили, що механізм ЕСКО-контрактів дозволяє споживачу значно скоротити витрати на енергоресурси та модернізувати енргообладнання без значних інвестицій зі свого боку. Фінанасування бере на себе найнята енергосервісна кампанія, яка заключає зі споживачем контракт. Закупає необхідне обладнання та проводить відповідні роботи ЕСКО-кампанія. Після виконання умов жителі сплачують за енергопослугу як і раніше за тарифом, але при цьому отримують комфорт.

Радник Голови Держенергоефективності Олексій Корчміт запевнив керівників бюджетних установ, що енергоменеджмент дозволить зробити процедуру оформлення договору швидкою та зрозумілою. Загалом, вона включає 7 етапів для підписання 20 документів.

«Зараз об’єктами Дніпропетровської області зацікавились чотири інвестори. Раджу не зволікати, адже якщо протягом наступних декількох тижнів контракти не будуть укладені – вважайте, що рік втрачено», - переконаний Олексій Корчміт.

Нагадаємо, в Дніпропетровській обласній раді обговорили, як зробити Дніпропетровщину максимально енергонезалежною та почати залучати іноземні інвестиції в енергоефективність.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...