App Store Google Play

У Дніпрі пройде МЯУ Garage Sale: збір коштів для котячого притулку

14.07.2017 18:30
У Дніпрі пройде МЯУ Garage Sale: збір коштів для котячого притулку

Сьогодні, 14 липня, у медіа-центрі "Забеба" організатори заходу МЯУ Garage Sale розповіли про благодійний проект, збори від якого підуть на притулок для котів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

«На сьогоднішній день допомога котикам в Дніпрі існує в приватному порядку - люди відкривають невеликі перетримки у себе вдома, - розповіла представник притулку для котів домашнього типу Євгенія Новачок. - Зараз, наскільки я знаю, ТЗТ «Друг» почав будівництво притулку. Зокрема, вони роблять цілий поверх для інфекційних котів. Це велика проблема, оскільки приватним притулкам складно допомагати котам з такими захворюваннями - в квартирі складно організувати карантинну зону».

Вартість проекту від двух до трьох тисяч гривень, в залежності від того, що на даний момент потрібно тваринам. Якщо потрібні обробки чи допомога ветеринара, то це може дійти до 3 тисяч гривень на 15 тварин. 

За словами головного організатора заходу Локі Джей фон Дорн, на МЯУ Garage Sale організатори придумали розваги для дорослих і дітей.

«Усі заходи пройдуть на сцені, яка знаходиться за Палацом студентів, - говорить організатор. - Для любителів почитати буде відкрита зона буккросингу. Також, будуть працювати фудкорти і майстер-класи з йоги. З дітьми будуть займатися аніматори. Кожен продавець на заході сам визначить суму, яка піде на користь котиків. Що важливо: вся їжа на заході буде вегетаріанської».

Усе що продавці зможуть продати, і захочуть віддати на користь притулку - вони віддадуть, оскільки це благодійна пожертва. 

МЯУ Garage Sale відбудеться 22 липня з 11:00 до 19:00 у парку Шевченка на Сцені Stage. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...