App Store Google Play

У Дніпрі пройде МЯУ Garage Sale: збір коштів для котячого притулку

14.07.2017 18:30
У Дніпрі пройде МЯУ Garage Sale: збір коштів для котячого притулку

Сьогодні, 14 липня, у медіа-центрі "Забеба" організатори заходу МЯУ Garage Sale розповіли про благодійний проект, збори від якого підуть на притулок для котів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

«На сьогоднішній день допомога котикам в Дніпрі існує в приватному порядку - люди відкривають невеликі перетримки у себе вдома, - розповіла представник притулку для котів домашнього типу Євгенія Новачок. - Зараз, наскільки я знаю, ТЗТ «Друг» почав будівництво притулку. Зокрема, вони роблять цілий поверх для інфекційних котів. Це велика проблема, оскільки приватним притулкам складно допомагати котам з такими захворюваннями - в квартирі складно організувати карантинну зону».

Вартість проекту від двух до трьох тисяч гривень, в залежності від того, що на даний момент потрібно тваринам. Якщо потрібні обробки чи допомога ветеринара, то це може дійти до 3 тисяч гривень на 15 тварин. 

За словами головного організатора заходу Локі Джей фон Дорн, на МЯУ Garage Sale організатори придумали розваги для дорослих і дітей.

«Усі заходи пройдуть на сцені, яка знаходиться за Палацом студентів, - говорить організатор. - Для любителів почитати буде відкрита зона буккросингу. Також, будуть працювати фудкорти і майстер-класи з йоги. З дітьми будуть займатися аніматори. Кожен продавець на заході сам визначить суму, яка піде на користь котиків. Що важливо: вся їжа на заході буде вегетаріанської».

Усе що продавці зможуть продати, і захочуть віддати на користь притулку - вони віддадуть, оскільки це благодійна пожертва. 

МЯУ Garage Sale відбудеться 22 липня з 11:00 до 19:00 у парку Шевченка на Сцені Stage. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...