App Store Google Play

У Дніпрі проінспектували будівництво котельні, яка опалюватиме лікарню №4 без газу

14.07.2017 17:40
У Дніпрі проінспектували будівництво котельні, яка опалюватиме лікарню №4 без газу

Сьогодні, 14 липня, у Дніпрі відвідали будівництво твердопаливної котельні, яка працюватиме на пелетах з лушпиння соняшника та опалюватиме міську клінічну лікарню №4, а також прилеглі житлові будинки. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Сьогодні ми знаходимось на новій котельні, яка перебуває в процесі будівництва. Дуже важливо, щоб таке будівництво велось в кожному населеному пункті», - зазначив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Спікер зазначив, що нагальною проблемою не лише області, але й України залишається запровадження заходів, які б зменшили кількість використання газу.

«Уряд дає можливість забезпечити себе опаленням через теплі кредити. Тим не менше, люди будуть використовувати газ. Для його імпорту країні доводиться витрачати мільйони доларів», - вважає Сергій Савчук.

Експерт запевняє, що альтернатива є. Підтвердження цьому – наявність твердопаливних котельнь, які працюють на пелетах з лушпиння соняшника.

«На Дніпропетровщині більше 30 заводів виробляють олію. Залишки соняшникової лузги трансформуються в пелети, які спалюються в котлах та забезпечують комфортне опалення. За таким принципом буде працювати новий котел лікарні №4, потужність якого складає 7,5 МВт», - повідомив зазначив голова Держенергоефективності.

За словами експерта, один рік використання такої технології заощадить два мільйони кубометрів газу. Заміщення газу встановленням твердопаливних котельнь – тренд Украіни. У Дніпрі лікарня №4 доводить це власним прикладом.

«Ми вирішили інвестувати, бо в цьому була нагальна необхідність для лікарні. Ми, як комерційне підприємство, вирішили, що це вигідно та актуально. Тим більше, законодавством ухвалено стимулюючий тариф, який дозволяє вигідно вкладати та повертати кошти. Вартість інвестиції для цієї котельні склала 35 мільйонів гривень», -  переконує інвестор Станіслав Павляк.

У цьому році у Дніпрі запрацювало декілька подібних котельнь. Вони забезпечували теплом школи, дитсадки, лікарні протягом усієї зими, а також у травні, коли опалення вимикали у більшості установ.

Раніше повідомлялось, що нову котельню у четвертій лікарні запустять цієї осені

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...