App Store Google Play

Олексій Цаценко залишається на свободі - в судді скінчився робочий день

14.07.2017 20:30
Олексій Цаценко залишається на свободі - в судді скінчився робочий день

Учора, 13 липня, в Красногвардійському  районному суді Дніпра відбулось чергове слухання у справі Олексія Цаценко. Нагадаємо, в ніч з 23 на 24 лютого Цаценко влетів у електроопору на перехресті проспекту Пушкіна та вулиці Шмідта. Пізніше експертиза показала, що він був у стані алкогольного сп'яніння. У результаті аварії загинув його компаньйон Сергій Лященко - відомий PR-спеціаліст та політтехнолог.

Прокурор і представники потерпілої сторони виступили за те, щоб взяти Олексія Цаценка під варту. Втім, після кількагодинного розгляду, суддя оголосив перерву і переніс засідання  на 20 липня.

В ході засідання прокурор надав суду повний пакет обвинувальних доказів: акти прийому і передачі транспортного засобу, судмедекспертиза з приводу смерті Лященко, судмедекспертиза по Цаценко, яка доводить, що на момент скоєння злочину він перебував у стані алкогольного сп'яніння, а також схеми і протоколи з місця ДТП і дані правоохоронців, які працювали при оформленні ДТП.

Сам Цаценко не визнає себе винним у скоєному злочині, про що і повідомив суд.

За чотири місяці, що минули після трагедії, Цаценко жодного разу не допоміг родині потерпілого Лященко.

Підозрюваний посилається на наявність в нього малолітньої дитини та довідку з місця роботи, в якій йдеться про виняткову користь, яку Цаценко приносить рекламній фірмі, куди він був оформлений в червні цього року, отримуючи зарплатню в розмірі 3,5 тис.грн.

Суддя Красногвардійського  районного суду Дмитро Григоренко прийняв до відома подані прокурором докази і почав їх розгляд.

Запобіжний захід для підозрюваного мають обрати 20 липня, після ретельного вивчення судом всіх доказів. Доти Олексій Цаценко залишатиметься на свободі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...