App Store Google Play

На Дніпропетровщині планують зробити безкоштовну вищу освіту для воїнів-захисників

14.07.2017 08:00
На Дніпропетровщині планують зробити безкоштовну вищу освіту для воїнів-захисників

Вчора, 13 липня, стало відомо, що на Дніпропетровщині вища освіта для учасників військових дій на Сході України може бути безкоштовною. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпропетровської обласної ради.

За відповідне рішення будуть голосувати депутати обласної ради під час 9-ї сесії VII скликання, яка відбудеться сьогодні, 14 липня. Згідно з програмою, навчатись захисники будуть у Дніпропетровському регіональному інституті держуправління Нацакадемії держуправління при Президентові України. З обласного бюджету на оплату навчання на 2017 рік передбачено близько 100 тисяч гривень.

Вступні іспити для воїнів та членів їх родин триватимуть з 21 по 26 липня. Попередньо планується, що позаплановий набір майбутніх бакалаврів та магістрів на спеціальності «Публічне управління та адміністрування» та «Менеджмент» денної форм навчання складе до 15 чоловік.

«Наше завдання надати максимальну допомогу кожному учаснику війни на сході країни та підтримати членів їх родин. Це стосується не лише підтримки у розвитку бізнесу, надання землі, але й допомоги у навчанні та здобутті вищої освіти. Бійці довели свій патріотизм та активну громадянську позицію, тому зможуть бути гідними представниками органів місцевого самоврядування чи інших владних структур», — переконаний Гліб Пригунов.

Перший заступник директора Дніпропетровського регіонального інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Євгеній Бородін впевнений, що програма буде вдалою.

«Сьогодні Україні дуже потрібні кваліфіковані та енергійні управлінці з чіткою громадянською позицією. І ми маємо досвід, щоб надати таким необхідні знання…», — зазначив Євгеній Бородін.

Нагадаємо, що в обласній раді триває підготовка до 9-ї сесії VII скликання. Одне з головних питань яке виноситься на затвердження депутатів – зміни до обласного бюджету на 2017рік.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...