App Store Google Play

На Дніпропетровщині планують зробити безкоштовну вищу освіту для воїнів-захисників

14.07.2017 08:00
На Дніпропетровщині планують зробити безкоштовну вищу освіту для воїнів-захисників

Вчора, 13 липня, стало відомо, що на Дніпропетровщині вища освіта для учасників військових дій на Сході України може бути безкоштовною. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпропетровської обласної ради.

За відповідне рішення будуть голосувати депутати обласної ради під час 9-ї сесії VII скликання, яка відбудеться сьогодні, 14 липня. Згідно з програмою, навчатись захисники будуть у Дніпропетровському регіональному інституті держуправління Нацакадемії держуправління при Президентові України. З обласного бюджету на оплату навчання на 2017 рік передбачено близько 100 тисяч гривень.

Вступні іспити для воїнів та членів їх родин триватимуть з 21 по 26 липня. Попередньо планується, що позаплановий набір майбутніх бакалаврів та магістрів на спеціальності «Публічне управління та адміністрування» та «Менеджмент» денної форм навчання складе до 15 чоловік.

«Наше завдання надати максимальну допомогу кожному учаснику війни на сході країни та підтримати членів їх родин. Це стосується не лише підтримки у розвитку бізнесу, надання землі, але й допомоги у навчанні та здобутті вищої освіти. Бійці довели свій патріотизм та активну громадянську позицію, тому зможуть бути гідними представниками органів місцевого самоврядування чи інших владних структур», — переконаний Гліб Пригунов.

Перший заступник директора Дніпропетровського регіонального інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Євгеній Бородін впевнений, що програма буде вдалою.

«Сьогодні Україні дуже потрібні кваліфіковані та енергійні управлінці з чіткою громадянською позицією. І ми маємо досвід, щоб надати таким необхідні знання…», — зазначив Євгеній Бородін.

Нагадаємо, що в обласній раді триває підготовка до 9-ї сесії VII скликання. Одне з головних питань яке виноситься на затвердження депутатів – зміни до обласного бюджету на 2017рік.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...