App Store Google Play

Більше 2,4 млн тонн ранніх зернових планують зібрати аграрії Дніпропетровщини

14.07.2017 16:40
Більше 2,4 млн тонн ранніх зернових планують зібрати аграрії Дніпропетровщини

Цього року Днiпропетровщина матиме гарний врожай. За прогнозами, аграрiї областi мають зiбрати понад 2,4 млн тонн лише раннiх зернових. Про це сказав перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

«Вважаю, що рік буде успішним... Нам потрібно зібрати всього близько 1 мільйона 122 тисяч гектарiв зернових, з них основної нашої культури – озимої пшениці - близько 480 тисяч. У 2017-му році ми посіяли на 120 тисяч гектарів більше озимих, ніж у 2016 році. Тож це дає нам можливість отримати врожай не менший, ніж торік», - зауважив Олег Кужман.

Зiбраний урожай повнiстю забезпечить продовольчу безпеку області, пiдкреслив перший заступник голови ОДА.

Жнива йдуть лише тиждень, нагадав вiн, тож тимчасове погiршення погоди не матиме негативного впливу на врожай.

«Найбільшу середню урожайність з початку жнив мають Покровський – 40 центнерів з гектару, Царичанський - 38,6 ц/га, Петропавлівський - 33,9 ц/га та Новомосковський - 30,3 ц/га - райони. Минулого року перше місце було по Новомосковському району - ми отримали валовий збір і врожайність на рівні 41 центнера з гектару, друге місце мав Покровський район - 39 ц/га», - також розповiв перший заступник голови ДніпроОДА.

На стабiльну роботу Аграрного фонду регiону також звернув увагу начальник управління агропромислового розвитку ДнiпроОДА Вадим Удовицький.

«В Аграрному фонді Днiпропетровщини є продовольче зерно... На сьогодні його там 23 тисячі тонн. Цього повністю достатньо, щоб закрити потреби області до завершення жнив», - сказав вiн, додавши - 99% зерна фонду переробляється на борошно для 15 провідних хлібозаводів регiону.

В останні роки, констатував Вадим Удовицький, стереотип щодо оцiнки Днiпропетровщини виключно як промислового регiону змiнюється. Про Дніпропетровщину, зауважив він, вже кажуть, як про промислово-аграрний регіон України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...