App Store Google Play

Більше 2,4 млн тонн ранніх зернових планують зібрати аграрії Дніпропетровщини

14.07.2017 16:40
Більше 2,4 млн тонн ранніх зернових планують зібрати аграрії Дніпропетровщини

Цього року Днiпропетровщина матиме гарний врожай. За прогнозами, аграрiї областi мають зiбрати понад 2,4 млн тонн лише раннiх зернових. Про це сказав перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

«Вважаю, що рік буде успішним... Нам потрібно зібрати всього близько 1 мільйона 122 тисяч гектарiв зернових, з них основної нашої культури – озимої пшениці - близько 480 тисяч. У 2017-му році ми посіяли на 120 тисяч гектарів більше озимих, ніж у 2016 році. Тож це дає нам можливість отримати врожай не менший, ніж торік», - зауважив Олег Кужман.

Зiбраний урожай повнiстю забезпечить продовольчу безпеку області, пiдкреслив перший заступник голови ОДА.

Жнива йдуть лише тиждень, нагадав вiн, тож тимчасове погiршення погоди не матиме негативного впливу на врожай.

«Найбільшу середню урожайність з початку жнив мають Покровський – 40 центнерів з гектару, Царичанський - 38,6 ц/га, Петропавлівський - 33,9 ц/га та Новомосковський - 30,3 ц/га - райони. Минулого року перше місце було по Новомосковському району - ми отримали валовий збір і врожайність на рівні 41 центнера з гектару, друге місце мав Покровський район - 39 ц/га», - також розповiв перший заступник голови ДніпроОДА.

На стабiльну роботу Аграрного фонду регiону також звернув увагу начальник управління агропромислового розвитку ДнiпроОДА Вадим Удовицький.

«В Аграрному фонді Днiпропетровщини є продовольче зерно... На сьогодні його там 23 тисячі тонн. Цього повністю достатньо, щоб закрити потреби області до завершення жнив», - сказав вiн, додавши - 99% зерна фонду переробляється на борошно для 15 провідних хлібозаводів регiону.

В останні роки, констатував Вадим Удовицький, стереотип щодо оцiнки Днiпропетровщини виключно як промислового регiону змiнюється. Про Дніпропетровщину, зауважив він, вже кажуть, як про промислово-аграрний регіон України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...