App Store Google Play

Активну молодь Дніпропетровщини запрошують на молодіжний форум діаспори

14.07.2017 19:00
Активну молодь Дніпропетровщини запрошують на молодіжний форум діаспори

Активістів молодіжних організацій області чекатимуть на форумі української молодої діаспори «Дніпро-2017». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДніпроОДА.

Учасники зможуть зустрітися та обмінятися досвідом зі своїми однолітками – представниками діаспор Канади, Італії, Сербії, Польщі та інших країн. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«Таку міжнародну акцію проводять декілька років поспіль в різних містах України. Цього разу пощастило нашому регіону – ознайомити молодь із діаспор із нашою областю та налагодити нові контакти із закордоном. Це і бізнес-проекти, і стажування, і обмін студентами, і подорожі», – розповіли в управлінні.

До участі запрошують активних молодих людей області – на форумі вони зможуть поспілкуватися з представниками влади та домовитися про участь у спільних проектах із однолітками з інших країн, додали в ДніпроОДА. На учасників також чекатимуть тренінги, майстер-класи, дискусії та етно-фести.

Організатори акції – Міністерство молоді та спорту, обласна та міська влада й Світовий конгрес українських молодіжних організацій.

Форум відбудеться у Дніпрі з 21 до 26 серпня. Зареєструватися потрібно до 1 серпня. Подати заявку та отримати додаткову інформацію можна тут.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...