App Store Google Play

Активну молодь Дніпропетровщини запрошують на молодіжний форум діаспори

14.07.2017 19:00
Активну молодь Дніпропетровщини запрошують на молодіжний форум діаспори

Активістів молодіжних організацій області чекатимуть на форумі української молодої діаспори «Дніпро-2017». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДніпроОДА.

Учасники зможуть зустрітися та обмінятися досвідом зі своїми однолітками – представниками діаспор Канади, Італії, Сербії, Польщі та інших країн. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«Таку міжнародну акцію проводять декілька років поспіль в різних містах України. Цього разу пощастило нашому регіону – ознайомити молодь із діаспор із нашою областю та налагодити нові контакти із закордоном. Це і бізнес-проекти, і стажування, і обмін студентами, і подорожі», – розповіли в управлінні.

До участі запрошують активних молодих людей області – на форумі вони зможуть поспілкуватися з представниками влади та домовитися про участь у спільних проектах із однолітками з інших країн, додали в ДніпроОДА. На учасників також чекатимуть тренінги, майстер-класи, дискусії та етно-фести.

Організатори акції – Міністерство молоді та спорту, обласна та міська влада й Світовий конгрес українських молодіжних організацій.

Форум відбудеться у Дніпрі з 21 до 26 серпня. Зареєструватися потрібно до 1 серпня. Подати заявку та отримати додаткову інформацію можна тут.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...