App Store Google Play

У Марганці вперше за півстоліття капітально відремонтували центральну вулицю

13.07.2017 13:40
У Марганці вперше за півстоліття капітально відремонтували центральну вулицю

У Марганці капітально відремонтували вулицю Єдності. Дорога довжиною 3,5 км не бачила якісного ремонту ще з далеких часів СРСР. Про це заявив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

"На Дніпропетровщині у розпалі ремонт комунальних доріг. Ми відмовилися від поточного ремонту, у пріоритеті – капітальний. Оновлюємо покриття як у містах, так і віддалених селах. Крім того, ремонт триває на трасах міжнародного значення", – наголосив Валентин Резніченко.

Вулиця Єдності пролягає через центр Марганця – від Вокзальної площі до виїзду з міста. По ній проходить найінтенсивніший рух транспорту. 

"Дороги, можна сказати, не було. Щороку тільки латали ями. Тепер центральною вулицею можна пересуватися вільно. Це результат ефективної співпраці Марганецької міської ради та ДніпроОДА. Наші ініціативи знаходять підтримку в області", – підкреслила мер Марганця Олена Жадько.

Крім проїжджої частини, також оновили пішохідні доріжки. Містяни кажуть, зараз пересуватися стало значно комфортніше та безпечніше. 

"Вулиця була жахлива. У деяких місцях дерева пошкодили корінням асфальтове покриття. Тепер гарно, усі задоволені", – розказала місцева жителька Валентина Юдакова. 

Дорожники наголошують, що ремонтували вулицю Єдності за сучасною технологією. Вони також дають на свою роботу п'ять років гарантії.

Раніше повідомлялося, що у парку відпочинку, який будують обласним коштом у Марганці, зможуть обручатися молодята. Крім того, на 1,7 га облаштують спортивний та дитячий майданчики, зону атракціонів, установлять фонтан.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...