App Store Google Play

Незабаром в області побудують водогін, арт-майданчик та освітлять вулиці в умовах конкурсу від облради

13.07.2017 13:20
Незабаром в області побудують водогін, арт-майданчик та освітлять вулиці в умовах конкурсу від облради

Сьогодні, 13 липня, у Дніпропетровській обласній раді підбили підсумки конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Усього у конкурсі на отримання грантів від обласної ради взяли участь понад 50 проектів, з яких 20 стали переможцями. Проекти обирали так, щоб максимальна кількість людей отримала користь від їх реалізації. Головний принцип – співфінансування проектів з обласного та місцевого бюджетів.

Ольга Гавриленко, голова Петриківської селищної ради, впевнена, що арт-майданчик, що побудують у селищі, стане справжньою його окрасою. На цей проект обласна рада виділить 500 тисяч гривень. Буде встановлена сцена, місця для глядачів, а також відкрите приміщення для виставок та майстер-класів. Відкриття об’єкту заплановане на вересень – його приурочать до десятого фестивалю «Петриківський дивоцвіт».

«Об’єкти і проекти стосуються покращення умов інфраструктури: це освітлення вулиць, покращення медичних закладів первинної ланки, будинків культури, дитячих навчальних закладів, тобто маленьких об’єктів, які знаходяться в селах та селищах. Умовою визначення переможців цього конкурсу було співфінансування – кошти мають виділятися з місцевих громад і з обласного бюджету. Також умовою була кількість людей, які отримають соціальний ефект від впровадження цього проекту», - розповів голова обласної ради Гліб Пригунов.

За словами заступника голови облради Мгера Куюмчяна, першим завданням обласної ради було саме навчання громад отримувати гранти, зацікавити їх у спільному фінансуванні необхідних їм проектів.

Серед проектів-переможців – оснащення гуртожитку для переселенців у Вільногірську; реконструкція вуличного освітлення у с. Новожитомирі та Суворовці; капітальний ремонт амбулаторії у с. Іванівка; облаштування пандусів та огорожі біля лікарні у Софіївці та багато інших важливих соціальних проектів.

Нагадаємо, вчора голова обласної ради заявив, що область має додаткові кошти, а також розповів, куди їх витрачатимуть.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...