App Store Google Play

Незабаром в області побудують водогін, арт-майданчик та освітлять вулиці в умовах конкурсу від облради

13.07.2017 13:20
Незабаром в області побудують водогін, арт-майданчик та освітлять вулиці в умовах конкурсу від облради

Сьогодні, 13 липня, у Дніпропетровській обласній раді підбили підсумки конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Усього у конкурсі на отримання грантів від обласної ради взяли участь понад 50 проектів, з яких 20 стали переможцями. Проекти обирали так, щоб максимальна кількість людей отримала користь від їх реалізації. Головний принцип – співфінансування проектів з обласного та місцевого бюджетів.

Ольга Гавриленко, голова Петриківської селищної ради, впевнена, що арт-майданчик, що побудують у селищі, стане справжньою його окрасою. На цей проект обласна рада виділить 500 тисяч гривень. Буде встановлена сцена, місця для глядачів, а також відкрите приміщення для виставок та майстер-класів. Відкриття об’єкту заплановане на вересень – його приурочать до десятого фестивалю «Петриківський дивоцвіт».

«Об’єкти і проекти стосуються покращення умов інфраструктури: це освітлення вулиць, покращення медичних закладів первинної ланки, будинків культури, дитячих навчальних закладів, тобто маленьких об’єктів, які знаходяться в селах та селищах. Умовою визначення переможців цього конкурсу було співфінансування – кошти мають виділятися з місцевих громад і з обласного бюджету. Також умовою була кількість людей, які отримають соціальний ефект від впровадження цього проекту», - розповів голова обласної ради Гліб Пригунов.

За словами заступника голови облради Мгера Куюмчяна, першим завданням обласної ради було саме навчання громад отримувати гранти, зацікавити їх у спільному фінансуванні необхідних їм проектів.

Серед проектів-переможців – оснащення гуртожитку для переселенців у Вільногірську; реконструкція вуличного освітлення у с. Новожитомирі та Суворовці; капітальний ремонт амбулаторії у с. Іванівка; облаштування пандусів та огорожі біля лікарні у Софіївці та багато інших важливих соціальних проектів.

Нагадаємо, вчора голова обласної ради заявив, що область має додаткові кошти, а також розповів, куди їх витрачатимуть.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...