App Store Google Play

Дубілет подарує українським чиновникам унікальну новітню систему документообігу

13.07.2017 12:00
Дубілет подарує українським чиновникам унікальну новітню систему документообігу

13 липня дніпровський айтівець, менеджер проекту iGov Дмитро Дубілет заявив, що волонтери iGov дарують доступ державним установам до електронної системи документообігу iDoc на базі iGov. Про це він зазначив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград. 

Айтівець розповів, що наразі система iDoc впроваджується у великих українських та міжнародних компаніях. Проте, ці структури платять гроші за користування iDoc. Державі буде наданий вільний доступ до використання цього ресурсу. 

"Дивлячись на приклад комерційних компаній, наскільки система iDoc успішна, я хочу офіційо звернутися до наших державних органів: ми пропонуємо вам цей продукт безкоштовно. Тепер ви не можете апелювати відстуністю бюджету чи спеціалістів, щоб позбавитися від папірців та неефективності у ваших бізнес-процесах", - написав Дубілет. 

Ключовою особливістю iDoc є те, що для її підтримки не потрібні високооплачувані ІТ-спеціалісти. Впроваджуючи iDoc, фахівці з iGov будуть навчати співробітників організації, як самостійно, без розробників, запускати або видозмінювати бізнес-процеси.

Наразі вже ведуться роботи по впровадженню системи із двома міністерствами та трьома ОДА. Дмитро Дубілет закликає й інші державні органи влади долучатися до процесу оновлення української системи документообігу. 

Нагадаємо, раніще айтівець поділився кодом свого проекту "Папка24" з усіма бажаючими. Серед охочих отримати корисний сервіс виявилась також Дніпропетровська ОДА. 

Теги: Дубілет, iDoc, IGOV

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...