App Store Google Play

Дубілет подарує українським чиновникам унікальну новітню систему документообігу

13.07.2017 12:00
Дубілет подарує українським чиновникам унікальну новітню систему документообігу

13 липня дніпровський айтівець, менеджер проекту iGov Дмитро Дубілет заявив, що волонтери iGov дарують доступ державним установам до електронної системи документообігу iDoc на базі iGov. Про це він зазначив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград. 

Айтівець розповів, що наразі система iDoc впроваджується у великих українських та міжнародних компаніях. Проте, ці структури платять гроші за користування iDoc. Державі буде наданий вільний доступ до використання цього ресурсу. 

"Дивлячись на приклад комерційних компаній, наскільки система iDoc успішна, я хочу офіційо звернутися до наших державних органів: ми пропонуємо вам цей продукт безкоштовно. Тепер ви не можете апелювати відстуністю бюджету чи спеціалістів, щоб позбавитися від папірців та неефективності у ваших бізнес-процесах", - написав Дубілет. 

Ключовою особливістю iDoc є те, що для її підтримки не потрібні високооплачувані ІТ-спеціалісти. Впроваджуючи iDoc, фахівці з iGov будуть навчати співробітників організації, як самостійно, без розробників, запускати або видозмінювати бізнес-процеси.

Наразі вже ведуться роботи по впровадженню системи із двома міністерствами та трьома ОДА. Дмитро Дубілет закликає й інші державні органи влади долучатися до процесу оновлення української системи документообігу. 

Нагадаємо, раніще айтівець поділився кодом свого проекту "Папка24" з усіма бажаючими. Серед охочих отримати корисний сервіс виявилась також Дніпропетровська ОДА. 

Теги: Дубілет, iDoc, IGOV

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...