App Store Google Play

У новому парку Марганця укладатимуть шлюби

12.07.2017 11:00
У новому парку Марганця укладатимуть шлюби

У парку відпочинку, що будують обласним коштом у Марганці, зможуть обручатися молодята. Крім того, на 1,7 га облаштують спортивний та дитячий майданчики, зону атракціонів, установлять фонтан. Будівельні роботи планують завершити восени, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. 

«Одне із завдань Президента України Петра Порошенка – покращення якості життя людей, особливо, у малих населених пунктах. Ми ремонтуємо дороги, реконструюємо школи, дитсадки та лікарні, створюємо зони відпочинку. Цьогоріч будуємо в області три парки – у Покрові, Кам’янському та Марганці. Після відкриття містяни їх не впізнають», – зазначив Валентин Резніченко.

У Марганці сучасний парк зводять на вулиці Бульварна. Ще рік тому на цьому місці був пустир – тепер територія змінюється на очах, працює будівельна техніка.

«Ми провели опитування серед містян, і більшість захотіла бачити на цьому місці сучасний парк. Кошти виділили з обласного бюджету. Команда Валентина Резніченка на практиці показала, що може бути на місці пустиря. Це буде не просто зона відпочинку, а справжній лайф-парк», – розказала мер Марганця Олена Жадько.

За проектом, у парку облаштують також поле для міні-футболу та воркаут-майданчик, висадять дерева. Родзинкою стане символічний вівтар для закоханих.

«Це прекрасна ідея для Марганця. Тепер буде де прогулятися, відпочити. Спасибі всім, хто бере участь у реалізації цього проекту», – подякувала місцева мешканка Олена Гавриш.

Будівельні роботи в парку тривають із квітня. Підрядники проклали комунікації, завершують мостити плиткою пішохідні доріжки.

«Хочу, аби цей парк був комфортним для відпочинку. Щоб можна було прийти з друзями та покататися на роликах, насолодитися пейзажами», – висловила побажання мешканка Марганця Анна Атяшева.

«Парк стане культурним центром нашого міста, де зможуть відпочивати і дорослі, і діти. Сподіваюся, тут буде красиво, і ніхто на цю красу не зазіхне», – зауважив місцевий мешканець Олександр Багаутдінов.

Відкриття марганецького парку заплановане на вересень 2017-го.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...