App Store Google Play

Недоторканності слід позбавити не лише нардепів, але і Президента та суддів - Денисенко

12.07.2017 09:20
Недоторканності слід позбавити не лише нардепів, але і Президента та суддів - Денисенко

У вересні ГПУ представить подання на зняття недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності Олександра Вілкула. Таке сподівання висловив народний депутат Андрій Денисенко, коментуючи голосування у Верховній Раді за зняття недоторканності з низки нардепів.

«Тільки тоді дніпряни, криворіжці та решта українців, які все ще чекають покарання членів ОЗУ Януковича, хабарників, крадіїв, колаборантів, зрадників і роздмухувачів і спонсорів русской вєсни, до числа яких належить Вілкул, повірять у закон і справедливість у нашій державі», - підкреслив політик.

Як відомо, учора Верховна Рада зняла недоторканність з трьох народних депутатів: Олеся Довгого, Максима Полякова та Борислава Розенблата.  Не набрали необхідної кількості голосів подання щодо Андрія Лозового та Євгена Дейдея.

Андрій Денисенко, який голосував «за» чотири подання з п’яти, не підтримавши притягнення до кримінальної відповідальності Андрія Лозового, певен, що знімати недоторканність слід не лише з нардепів, але й позбавляти цього  імунітету Президента та суддів.

В іншому випадку спроби позбавити депутатів недоторканності будуть тривіальною, заздалегідь провальною спекуляцією і цинічним обманом громадян.

«Говорив на виборчій кампанії 14 року, кажу і зараз - тільки одночасне зняття недоторканності з президента, депутатів і суддів з прийняттям чітких процедур імпічменту та відкликання нардепів позбавить нас від маніпуляцій і переслідування незручних владі політиків» - заявив Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...