App Store Google Play

Недоторканності слід позбавити не лише нардепів, але і Президента та суддів - Денисенко

12.07.2017 09:20
Недоторканності слід позбавити не лише нардепів, але і Президента та суддів - Денисенко

У вересні ГПУ представить подання на зняття недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності Олександра Вілкула. Таке сподівання висловив народний депутат Андрій Денисенко, коментуючи голосування у Верховній Раді за зняття недоторканності з низки нардепів.

«Тільки тоді дніпряни, криворіжці та решта українців, які все ще чекають покарання членів ОЗУ Януковича, хабарників, крадіїв, колаборантів, зрадників і роздмухувачів і спонсорів русской вєсни, до числа яких належить Вілкул, повірять у закон і справедливість у нашій державі», - підкреслив політик.

Як відомо, учора Верховна Рада зняла недоторканність з трьох народних депутатів: Олеся Довгого, Максима Полякова та Борислава Розенблата.  Не набрали необхідної кількості голосів подання щодо Андрія Лозового та Євгена Дейдея.

Андрій Денисенко, який голосував «за» чотири подання з п’яти, не підтримавши притягнення до кримінальної відповідальності Андрія Лозового, певен, що знімати недоторканність слід не лише з нардепів, але й позбавляти цього  імунітету Президента та суддів.

В іншому випадку спроби позбавити депутатів недоторканності будуть тривіальною, заздалегідь провальною спекуляцією і цинічним обманом громадян.

«Говорив на виборчій кампанії 14 року, кажу і зараз - тільки одночасне зняття недоторканності з президента, депутатів і суддів з прийняттям чітких процедур імпічменту та відкликання нардепів позбавить нас від маніпуляцій і переслідування незручних владі політиків» - заявив Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...