App Store Google Play

Яким все ж таки буде логотип Дніпра? Відкрито онлайн-голосування

11.07.2017 13:00
Яким все ж таки буде логотип Дніпра? Відкрито онлайн-голосування

Сьогодні, 11 липня, у Дніпрі розпочалося інтернет-голосування за найкращу концептуальну пропозицію ідеї бренду міста та його логотип. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку сайту «Агентства розвитку Дніпра» у Facebook.

За інформацією, роботи фіналістів оприлюднено у повному обсязі на офіційному сайті «Агентства розвитку Дніпра» - dda.dp.ua та на сайті «Ребрендинг міста Дніпро» - brand.dp.ua.

Згідно з умовами конкурсу, фіналісти– Микита Агеєнко, Євгенія Олійник та Сергій Білий – скористалися можливістю доопрацювати свої роботи, відповідно до наданих рекомендацій від 16 членів Оргкомітету конкурсу. А також, на свій розсуд, доповнити власні розробки побажаннями, пропозиціями, які висловлювалися громадою в мережі Інтернет.

«Кінцеві концептуальні пропозиції дістали певних візуальних змін у рамках первісного тематичного наповнення, що знайшло відображення у презентаціях», - зазначили організатори.

Голосування триватиме 10 днів за наступнимпосиланням: brand.dp.ua/voting. Відсьогодні усі охочі мешканці міста зможуть віддати свій голос.

Нагадаємо, що 4 липня, у Дніпрі підбили підсумку першого етапу Конкурсу на кращу концептуальну ідею бренду міста Дніпро.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...