App Store Google Play

Яким все ж таки буде логотип Дніпра? Відкрито онлайн-голосування

11.07.2017 13:00
Яким все ж таки буде логотип Дніпра? Відкрито онлайн-голосування

Сьогодні, 11 липня, у Дніпрі розпочалося інтернет-голосування за найкращу концептуальну пропозицію ідеї бренду міста та його логотип. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку сайту «Агентства розвитку Дніпра» у Facebook.

За інформацією, роботи фіналістів оприлюднено у повному обсязі на офіційному сайті «Агентства розвитку Дніпра» - dda.dp.ua та на сайті «Ребрендинг міста Дніпро» - brand.dp.ua.

Згідно з умовами конкурсу, фіналісти– Микита Агеєнко, Євгенія Олійник та Сергій Білий – скористалися можливістю доопрацювати свої роботи, відповідно до наданих рекомендацій від 16 членів Оргкомітету конкурсу. А також, на свій розсуд, доповнити власні розробки побажаннями, пропозиціями, які висловлювалися громадою в мережі Інтернет.

«Кінцеві концептуальні пропозиції дістали певних візуальних змін у рамках первісного тематичного наповнення, що знайшло відображення у презентаціях», - зазначили організатори.

Голосування триватиме 10 днів за наступнимпосиланням: brand.dp.ua/voting. Відсьогодні усі охочі мешканці міста зможуть віддати свій голос.

Нагадаємо, що 4 липня, у Дніпрі підбили підсумку першого етапу Конкурсу на кращу концептуальну ідею бренду міста Дніпро.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...