App Store Google Play

У Дніпрі з'явилися власні Ейс Вентури

11.07.2017 09:00
У Дніпрі з'явилися власні Ейс Вентури

Вчора, 10 липня, у Дніпрі перші зоодетективи почали вистежували мисливців на собак, а також знаходити небезпечних тваринок. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «ТСН».

В Україні з’явилась нова професія - зоодетектив. Перші її представники з Дніпра цілими днями намотують кілометри, опитують свідків, вивчають поведінку тварин. Вони працюють офіційно і навіть отримують зарплатню, яка сягає шести тисяч гривень. Поки їх усього троє, але штат розширюватимуть. Також тут мріють про вакансії зоопсихологів.

В минулому Наталя була зоозахисницею, тепер вона – зоодетектив, до того ж, один з перших в Україні. Її робочий день починається з тривожних повідомлень. Вона їде у школу, бо там бачили велику зграю безпритульних псів.

«Треба визначити агресивний пес чи ні, в чому причина скупчення собак у зграю», - пояснила Наталя.

Все як у справжнього детектива – вивчення доказів та опитування свідків. Щодня жінка долає не менше п’яти кілометрів, аби вберегти людей від собак,  або навпаки. Сьогоднішній рейд закінчується відловом кількох тварин, яких відразу везуть на стерилізацію.

Після відлову їх обстежують, якщо пси не агресивні, то відпускають на волю. Якщо проблемні – підшукують власника.

Тваринки - Джесі та Булочка обожнюють жінку, яка нещодавно нишпорила за ними по засідках. Вони були у великій зграї, одна з собак вкусила дитину. Та не запам’ятала прикмети, тому детектив вилучила найбільш агресивних, щоб стежити за ними.

«Відловлювали цих хитрунів довго. В перший день почали о п’ятій ранку», - розповіла жінка. 

В кутку окремого вольєру сидить сумний бійцівський пес. Саме він нещодавно напав на двох поліцейських та покусав їх.  Коли тварину забрали від власника, вона невпізнанно змінилася. Детективи провели розслідування і знайшли докази того, що власник знущався над твариною.

«Колишній власник лупцював тваринку палкою за непослух. Так він виховував нещасного песика», - підтвердив зоодетектив.

За словами директора комунального підприємства з контролю за тваринами, саме бійцівський пес відкрив вакансії для зоодетективів. Незважаючи на докази знущань, вилучити пса у власника юридично майже неможливо.

«Ми намагаємось зібрати доказову базу, яка б обійшла недолуге законодавство. Намагаємося опитати свідків, потерпілих, щоб при необхідності звернутися до суду», - запевнили у комунальному підприємстві.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...