App Store Google Play

Авіаторське вже за крок до Дніпра

11.07.2017 15:00
Авіаторське вже за крок до Дніпра

Вчора, 10 липня Дніпропетровська ОДА передала до Кабінету міністрів пакет документів Проекту землеустрою зміни меж Дніпра, який передбачає включення до них території Авіаторського. Тепер справа за Кабміном і Верховною Радою України, яка прийме остаточне рішення.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат України Андрій Денисенко, який ініціював та активно підтримував системну роботу приєднання смт. Авіаторського до меж м. Дніпра.

«Для мене це надважливе питання, бо стосується найбільш проблемного в плані якості надання комунальних послуг мікрорайону мого округу. Коли я, як кандидат у нардепи, обіцяв людям, що вони таки стануть повноцінними дніпрянами, я знав, що буде важко, але не уявляв, наскільки все запущено і занехаяно папєрєднікамі. Партія регіональних злодіїв-професіоналів, яка багато років обіцяла 2800 мешканцям колишнього військового льотного містечка ось-ось включити їх до складу міста і забезпечити хоча б середньоміськими комунальними послугами, попросту водила всіх за носа. У папці справи по Авіаторському на осінь 14 року виявилося лише декілька листків...», - розповів Денисенко.

Нардеп подякував міському голові Борису Філатову та голові облради Глібу Пригунову за сприяння передачі житлового фонду селища з обласної у міську комунальну власність.

Міська влада вже створила нове комунальне підприємство і зробила перші кроки, щоби полегшити життя, відремонтувати дороги і привести до ладу комунальне господарство Авіаторського.

Політик також подякував команді Валентина Резніченка за оперативну передачу до Кабінету міністрів пакету документів Проекту землеустрою зміни меж Дніпра.

«Тепер справа за Кабміном і Верховною Радою України, яка прийме остаточне рішення. Не сумніваюся у повній підтримці нардепів-земляків та більшості депутатського корпусу», - наголосив Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...