App Store Google Play

Авіаторське вже за крок до Дніпра

11.07.2017 15:00
Авіаторське вже за крок до Дніпра

Вчора, 10 липня Дніпропетровська ОДА передала до Кабінету міністрів пакет документів Проекту землеустрою зміни меж Дніпра, який передбачає включення до них території Авіаторського. Тепер справа за Кабміном і Верховною Радою України, яка прийме остаточне рішення.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат України Андрій Денисенко, який ініціював та активно підтримував системну роботу приєднання смт. Авіаторського до меж м. Дніпра.

«Для мене це надважливе питання, бо стосується найбільш проблемного в плані якості надання комунальних послуг мікрорайону мого округу. Коли я, як кандидат у нардепи, обіцяв людям, що вони таки стануть повноцінними дніпрянами, я знав, що буде важко, але не уявляв, наскільки все запущено і занехаяно папєрєднікамі. Партія регіональних злодіїв-професіоналів, яка багато років обіцяла 2800 мешканцям колишнього військового льотного містечка ось-ось включити їх до складу міста і забезпечити хоча б середньоміськими комунальними послугами, попросту водила всіх за носа. У папці справи по Авіаторському на осінь 14 року виявилося лише декілька листків...», - розповів Денисенко.

Нардеп подякував міському голові Борису Філатову та голові облради Глібу Пригунову за сприяння передачі житлового фонду селища з обласної у міську комунальну власність.

Міська влада вже створила нове комунальне підприємство і зробила перші кроки, щоби полегшити життя, відремонтувати дороги і привести до ладу комунальне господарство Авіаторського.

Політик також подякував команді Валентина Резніченка за оперативну передачу до Кабінету міністрів пакету документів Проекту землеустрою зміни меж Дніпра.

«Тепер справа за Кабміном і Верховною Радою України, яка прийме остаточне рішення. Не сумніваюся у повній підтримці нардепів-земляків та більшості депутатського корпусу», - наголосив Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...