App Store Google Play

Понад 2 тисячі жителів Криворізького району цьогоріч не матимуть проблем з водопостачанням

11.07.2017 17:00
Понад 2 тисячі жителів Криворізького району цьогоріч не матимуть проблем з водопостачанням

Стабільне водопостачання матимуть більше двох тисяч мешканців Дніпропетровщини після реконструкції водоводу поблизу села Веселе Криворізького району. Роботи будуть завершені восени 2017-го, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко ставить завдання перед владою на місцях – забезпечити якісною питною водою мешканців усіх населених пунктів. За останні два роки на Дніпропетровщині побудували більше 40 водоводів – з водою тепер майже 300 тисяч жителів», – наголосив Валентин Резніченко.

Магістральний водовід, що пролягає від Кривого Рогу до села Веселе, експлуатувався понад півстоліття. За цей час метал відслужив своє і потребував докорінної реконструкції.

«За стільки років водовід став просто непридатним для використання. Тільки-но збільшувався тиск – одразу ставалися пориви. Тому ми розробили проект і поїхали з ним до ДніпроОДА. Вдячні очільнику області Валентину Резніченку за те, що нам виділили кошти на оновлення водоводу», – подякував Веселівський сільський голова Олексій Кривий.

Через нестабільне водопостачання найбільше потерпали мешканці шести сіл – Львів, Новомар’янівське, Веселе, Новий Шлях, Нова Зоря й Бурлацьке. Селяни кажуть, на воду доводилося чекати тижнями, особливо, влітку.

«Ось якщо біжить ледь-ледь, так це ще добре. А то за місяць і не капнула, – показує цівку води з крана мешканка села Новий Шлях Катерина Пащенко. – Запасаємося водою аж з весни, збираємо навіть дощову. Коли немає достатньої кількості – то життя з обмеженнями: ні посуд помити, ні попрати. На реконструкцію водоводу покладаємо велику надію. Сподіваємося, в усіх навколишніх селах стабільно буде вода».

Реконструкція водоводу розпочалася восени 2016-го. За цей час підрядники замінили понад 6,5 км труби та змонтували 14 технологічних колодязів. Нині ведуть підготовчі роботи під будівництво двох 18-метрових водонапірних веж та насосної станції. 

«Труби поліетиленові: цей матеріал не кородує і не виділяє шкідливих речовин. Гарантія на нього – півстоліття», – підкреслив прораб підрядної організації Микола Панов.

Протягом 2017-го на Дніпропетровщині планують збудувати й реконструювати 13 водоводів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...