App Store Google Play

Понад 2 тисячі жителів Криворізького району цьогоріч не матимуть проблем з водопостачанням

11.07.2017 17:00
Понад 2 тисячі жителів Криворізького району цьогоріч не матимуть проблем з водопостачанням

Стабільне водопостачання матимуть більше двох тисяч мешканців Дніпропетровщини після реконструкції водоводу поблизу села Веселе Криворізького району. Роботи будуть завершені восени 2017-го, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко ставить завдання перед владою на місцях – забезпечити якісною питною водою мешканців усіх населених пунктів. За останні два роки на Дніпропетровщині побудували більше 40 водоводів – з водою тепер майже 300 тисяч жителів», – наголосив Валентин Резніченко.

Магістральний водовід, що пролягає від Кривого Рогу до села Веселе, експлуатувався понад півстоліття. За цей час метал відслужив своє і потребував докорінної реконструкції.

«За стільки років водовід став просто непридатним для використання. Тільки-но збільшувався тиск – одразу ставалися пориви. Тому ми розробили проект і поїхали з ним до ДніпроОДА. Вдячні очільнику області Валентину Резніченку за те, що нам виділили кошти на оновлення водоводу», – подякував Веселівський сільський голова Олексій Кривий.

Через нестабільне водопостачання найбільше потерпали мешканці шести сіл – Львів, Новомар’янівське, Веселе, Новий Шлях, Нова Зоря й Бурлацьке. Селяни кажуть, на воду доводилося чекати тижнями, особливо, влітку.

«Ось якщо біжить ледь-ледь, так це ще добре. А то за місяць і не капнула, – показує цівку води з крана мешканка села Новий Шлях Катерина Пащенко. – Запасаємося водою аж з весни, збираємо навіть дощову. Коли немає достатньої кількості – то життя з обмеженнями: ні посуд помити, ні попрати. На реконструкцію водоводу покладаємо велику надію. Сподіваємося, в усіх навколишніх селах стабільно буде вода».

Реконструкція водоводу розпочалася восени 2016-го. За цей час підрядники замінили понад 6,5 км труби та змонтували 14 технологічних колодязів. Нині ведуть підготовчі роботи під будівництво двох 18-метрових водонапірних веж та насосної станції. 

«Труби поліетиленові: цей матеріал не кородує і не виділяє шкідливих речовин. Гарантія на нього – півстоліття», – підкреслив прораб підрядної організації Микола Панов.

Протягом 2017-го на Дніпропетровщині планують збудувати й реконструювати 13 водоводів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...