App Store Google Play

Колишній громадянин Росії, який привселюдно розірвав паспорт РФ, нарешті отримав українське громадянство

11.07.2017 17:40
Колишній громадянин Росії, який привселюдно розірвав паспорт РФ, нарешті отримав українське громадянство

Максим Гошовський, колишній громадянин Російської Федерації, який проживає в Україні останні десять років, нарешті отримав українське громадянство. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград. 

"Я щасливий. Нарешті моя епопея закінчується і зовсім скоро я зможу зробити селфі вже з новим тризубом у своїх руках", - написав Гошовський. 

Щоб отримати українське громадянство, нинішній житель Дніпра мав поновити посвідку на постійне проживання, а для цього - надати закордонний паспорт громадянина РФ, який в Максима закінчився й не був потрібен. А щоб його отримати - треба їхати до російського Нижньовартівська, куди без паспорта не дістанешся. А якби він і був, то на кордоні Максима б заарештували й посадили до в'язниці на 8-15 років, адже за участь у Революції Гідності, за те що вивозив тіла загиблих з-під Іловайська, був волонтером, на нього відкрито кримінальну справу. Це було великою проблемою для нього. 

«На концерті Ореста Лютого в Дніпрі я прилюдно відмовився від громадянства РФ, порвавши свій паспорт, після чого написав лист про те, що не бажаю бути громадянином тієї країни, правда не знаю, дійшов він... але і тут виявляється є підводні камені: якщо я буду громадянином без громадянства, то подаючи документи на громадянство України, я повинен надати довідку про те, що я вийшов з громадянства Росії, а взяти я її можу, знову ж, тільки в Росії», - розвовідав раніше Гошовський.

Втомлений цим замкненим колом хлопець після трьох років поневірянь по чиновницьких кабінетах звернувся до друзів у соцмережі з проханням підказати алгоритм дій, допомогти порадою, щоб справа нарешті зрушила з мертвої точки.

Тепер патріот України чекає на оформлення біометричного паспорту, після чого отримає усі права українського громадянина. 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...