App Store Google Play

Колишній громадянин Росії, який привселюдно розірвав паспорт РФ, нарешті отримав українське громадянство

11.07.2017 17:40
Колишній громадянин Росії, який привселюдно розірвав паспорт РФ, нарешті отримав українське громадянство

Максим Гошовський, колишній громадянин Російської Федерації, який проживає в Україні останні десять років, нарешті отримав українське громадянство. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград. 

"Я щасливий. Нарешті моя епопея закінчується і зовсім скоро я зможу зробити селфі вже з новим тризубом у своїх руках", - написав Гошовський. 

Щоб отримати українське громадянство, нинішній житель Дніпра мав поновити посвідку на постійне проживання, а для цього - надати закордонний паспорт громадянина РФ, який в Максима закінчився й не був потрібен. А щоб його отримати - треба їхати до російського Нижньовартівська, куди без паспорта не дістанешся. А якби він і був, то на кордоні Максима б заарештували й посадили до в'язниці на 8-15 років, адже за участь у Революції Гідності, за те що вивозив тіла загиблих з-під Іловайська, був волонтером, на нього відкрито кримінальну справу. Це було великою проблемою для нього. 

«На концерті Ореста Лютого в Дніпрі я прилюдно відмовився від громадянства РФ, порвавши свій паспорт, після чого написав лист про те, що не бажаю бути громадянином тієї країни, правда не знаю, дійшов він... але і тут виявляється є підводні камені: якщо я буду громадянином без громадянства, то подаючи документи на громадянство України, я повинен надати довідку про те, що я вийшов з громадянства Росії, а взяти я її можу, знову ж, тільки в Росії», - розвовідав раніше Гошовський.

Втомлений цим замкненим колом хлопець після трьох років поневірянь по чиновницьких кабінетах звернувся до друзів у соцмережі з проханням підказати алгоритм дій, допомогти порадою, щоб справа нарешті зрушила з мертвої точки.

Тепер патріот України чекає на оформлення біометричного паспорту, після чого отримає усі права українського громадянина. 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....