App Store Google Play

Колишній громадянин Росії, який привселюдно розірвав паспорт РФ, нарешті отримав українське громадянство

11.07.2017 17:40
Колишній громадянин Росії, який привселюдно розірвав паспорт РФ, нарешті отримав українське громадянство

Максим Гошовський, колишній громадянин Російської Федерації, який проживає в Україні останні десять років, нарешті отримав українське громадянство. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград. 

"Я щасливий. Нарешті моя епопея закінчується і зовсім скоро я зможу зробити селфі вже з новим тризубом у своїх руках", - написав Гошовський. 

Щоб отримати українське громадянство, нинішній житель Дніпра мав поновити посвідку на постійне проживання, а для цього - надати закордонний паспорт громадянина РФ, який в Максима закінчився й не був потрібен. А щоб його отримати - треба їхати до російського Нижньовартівська, куди без паспорта не дістанешся. А якби він і був, то на кордоні Максима б заарештували й посадили до в'язниці на 8-15 років, адже за участь у Революції Гідності, за те що вивозив тіла загиблих з-під Іловайська, був волонтером, на нього відкрито кримінальну справу. Це було великою проблемою для нього. 

«На концерті Ореста Лютого в Дніпрі я прилюдно відмовився від громадянства РФ, порвавши свій паспорт, після чого написав лист про те, що не бажаю бути громадянином тієї країни, правда не знаю, дійшов він... але і тут виявляється є підводні камені: якщо я буду громадянином без громадянства, то подаючи документи на громадянство України, я повинен надати довідку про те, що я вийшов з громадянства Росії, а взяти я її можу, знову ж, тільки в Росії», - розвовідав раніше Гошовський.

Втомлений цим замкненим колом хлопець після трьох років поневірянь по чиновницьких кабінетах звернувся до друзів у соцмережі з проханням підказати алгоритм дій, допомогти порадою, щоб справа нарешті зрушила з мертвої точки.

Тепер патріот України чекає на оформлення біометричного паспорту, після чого отримає усі права українського громадянина. 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...