App Store Google Play

Дніпровська команда увійшла до фіналу національного IT-конкурсу

11.07.2017 10:40
Дніпровська команда увійшла до фіналу національного IT-конкурсу

Вчора, 10 липня, стало відомо, що дві дніпровські команди увійшли до фіналу національного IT-конкурсу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу заходу.

Дніпровська команда з проектом «Суд на долоні» пройшла відбір із 170 учасників з усієї України та увійшла до фінальної десятки національного конкурсу на основі відкритих даних Open Data Challenge. Фінал відбувся 9 липня в Києві.

«Вихід у фінал конкурсу, де представлені сильні та гідні проекти, не лише надихає, але й зобов’язує. Наша команда високо цінує підтримку, надану менторами, й оцінку наших ідей членами журі. Зараз ми зосередимось на створенні прототипу сервісу, який представимо у вересні», - прокоментував проект «Суд на долоні» Кирило Захаров, компанія «Promedia Consulting».

«Суд на долоні» - додаток для юристів та учасників судового процесу, який допоможе оперативно отримати неочевидну інформацію з реєстру судових рішень за багатьма фільтрами плюс судова аналітика. Конкурс розпочався 27 квітня. Критеріями відбору були: використання відкритих даних, іноваційність рішень на їх основі, соціальний вплив, перспективи розвитку проекту та сильна команда.

Після виходу до фіналу на команди чекає інкубаційний період, під час якого вони мають допрацювати свої проекти до мінімально життєздатного прототипу. У вересні буде здійснений відбір 3 переможців, які отримають 400, 500 і 600 тис грн інвестицій на розвиток своїх проектів.

Незважаючи на те, що презентація конкурсу відбулась у Києві, Львові, Харкові, Херсоні та Чернігові, саме дніпровські команди отримали 20% місць у фіналі. Захід відбувається за сприяння USAID, UKAID, Державного агентства з питань електронного урядування України, Eurasia Foundation, Open Data Institute, Фонду Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.

Нагадаємо, що у минулому році переможцем Першого національного конкурсу ІТ-проектів з електронної демократії EGAP Challenge стала команда із Дніпра.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...