App Store Google Play

Дніпровська команда увійшла до фіналу національного IT-конкурсу

11.07.2017 10:40
Дніпровська команда увійшла до фіналу національного IT-конкурсу

Вчора, 10 липня, стало відомо, що дві дніпровські команди увійшли до фіналу національного IT-конкурсу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу заходу.

Дніпровська команда з проектом «Суд на долоні» пройшла відбір із 170 учасників з усієї України та увійшла до фінальної десятки національного конкурсу на основі відкритих даних Open Data Challenge. Фінал відбувся 9 липня в Києві.

«Вихід у фінал конкурсу, де представлені сильні та гідні проекти, не лише надихає, але й зобов’язує. Наша команда високо цінує підтримку, надану менторами, й оцінку наших ідей членами журі. Зараз ми зосередимось на створенні прототипу сервісу, який представимо у вересні», - прокоментував проект «Суд на долоні» Кирило Захаров, компанія «Promedia Consulting».

«Суд на долоні» - додаток для юристів та учасників судового процесу, який допоможе оперативно отримати неочевидну інформацію з реєстру судових рішень за багатьма фільтрами плюс судова аналітика. Конкурс розпочався 27 квітня. Критеріями відбору були: використання відкритих даних, іноваційність рішень на їх основі, соціальний вплив, перспективи розвитку проекту та сильна команда.

Після виходу до фіналу на команди чекає інкубаційний період, під час якого вони мають допрацювати свої проекти до мінімально життєздатного прототипу. У вересні буде здійснений відбір 3 переможців, які отримають 400, 500 і 600 тис грн інвестицій на розвиток своїх проектів.

Незважаючи на те, що презентація конкурсу відбулась у Києві, Львові, Харкові, Херсоні та Чернігові, саме дніпровські команди отримали 20% місць у фіналі. Захід відбувається за сприяння USAID, UKAID, Державного агентства з питань електронного урядування України, Eurasia Foundation, Open Data Institute, Фонду Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.

Нагадаємо, що у минулому році переможцем Першого національного конкурсу ІТ-проектів з електронної демократії EGAP Challenge стала команда із Дніпра.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...