App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про особливості вступної кампанії-2017

11.07.2017 15:20
Дніпрянам розповіли про особливості вступної кампанії-2017

Кількість заяв, необхідні документи, строки та бюджетні місця – на всі проблемні питання щодо вступу відповів Антон Кожевніков, відповідальний секретар прийомної комісії НГУ, у медіа-центрі «МОСТ ДНІПРО». Про це передає Дніпроград з місця подій.

Найважливішим питанням, що турбує як батьків, так і абітурієнтів, є кількість бюджетних місць. Як розповів спеціаліст, в Україні вже другий рік діє загальнодержавна система, згідно з якою бюджетні місця отримує не конкретний виш, а спеціальність по Україні загалом. Так, якщо на будь-яку спеціальність виділять, наприклад, дві тисячі бюджетних місць, то право навчатися державним коштом на цій спеціальності отримають дві тисячі абітурієнтів з найкращими балами, і не важливо, до якого ВУЗу вони подавали заяви: бюджет «піде» за ними.

Також Антон Кожевніков наголосив, що майже усі категорії вступників подають заяви у електронній формі. Часу на це у них вдосталь – з 12 по 26 липня. Цьогорічні абітурієнти мають право подати дев’ять заяв на чотири спеціальності. Кількість заяв на контрактну форму навчання необмежена. Обов’язковим є розміщення заяв за пріоритетами. Так, якщо вступника буде зараховано за спеціальністю, яка має перший пріоритет, він втратить право на вступ на іншу.

Ті, кого рекомендовано до зарахування, дізнаються про це не пізніше 1 серпня і матимуть чотири з половиною доби, щоб привезти до вишу оригінали документів. Це оригінали свідоцтва про повну загальну середню освіту, додатка до нього, оригінал та копію паспорту, фотокартки розміром 3х4, а також приписне свідоцтво, якщо вступник є військовозобов’язаним.

Абітурієнти, які отримали бюджетні рекомендації і виконали усі вимоги до зарахування, зможуть знайти себе у наказів про зарахування на бюджетні місця вже 7 серпня. Наказів про зарахування на контрактну форму навчання може бути декілька.

Молодші спеціалісти та бакалаври мають інші строки подачі документів та вступних іспитів, які інколи залежать від спеціальності і вишу, тож важливо звернути увагу на правила прийому обраного вишу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про особливості вступу до місцевих вишів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...