App Store Google Play

Дніпрянам показали новоспечені адресні таблички

11.07.2017 15:40
Дніпрянам показали новоспечені адресні таблички

Сьогодні, 11 липня, заступник міського голови Михайло Лисенко презентував зразки нових вуличних вказівників для міста. Детальнішу інформацію про новоспечені адресні таблички чиновник розповів під час прес-конференції в ІА "Інформатор". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Цього року у Дніпрі міська влада провела конкурс між дизайнерами на створення сучасних адресних табличок. Вже найближчим часом на будинках міста встановлять 1200 вказівників. Загальна їх вартість становить 700 тис. грн., тобто одна табличка в середньому коштує близько 600 грн.

"Таблички вартують по-різному, оскільки вони різного розміру. Всі таблички будуть випуклої до центра форми й виконані з металу, що з обох боків вкритий емаллю. Строк їх експлуатації складатиме близько 50 років. Тендер на їх виготовлення виграла харківська фірма", - розповів Лисенко.

Також Михайло Лисенко додав, що встановлювати таблички почнуть восени. Перші з'являться центральній частині міста: від вулиці Шмідта то пам'ятника Слави, між Січеславською Набережною та вулицею Святослава Хороброго.

"Вже наступного року таблички встановлюватимуться в спальних районах міста. Всі власники будинків приватної чи колективної форми власності зможуть самостійно замовити таблички для своїх будинків, звернувшись до компаній, що виконують роботи з виготовлення автомобільних номерів", - розповів Лисенко.

Також заступник міського голови наголосив: аби транслітувати українську назву латинськими літерами, дизайнери звернулися до фахівців у цьому питанні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...